http://vimeo.com/mironkundzicz

Maverick 2? 0

Wszystko jest możliwe. Przynajmniej tak twierdzi Mel Gibson.

Gibson razem z Jamesem Garnerem (Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya), planują nakręcić kontynuację western komedii z 1994 roku, w któryej zagrali główne role.

Mel Gibson, Jodie Foster i James Garner w filmie Maverick 1994Mel Gibson, Jodie Foster i James Garner w filmie Maverick 1994

Prowadzimy rozmowy na temat nakręcenia kolejnej częśći Mavericka. Garner i ja skupiamy się teraz na tym. To będzie całkiem zabawne, wcielić się w tę postać jeszcze raz. – mówi Gibson.

Myślę, że widownia także chciałaby go znowu zobaczyć. Gotujemy sie, ponieważ mamy wiele wspaniałych pomysłów, które na pewno spodobają się widowni. Nie mówie, że prace rozpoczną się od zaraz, ale mogę zapewnić, że się rozpoczną – zakończył aktor.

Gibson po raz kolejny potwierdził, że nie zagra w kontynuacjach jego dwóch największych przebojów. Zostawiam Mad Maxa i Zabójczą Broń za sobą. W tych seriach nie ma już nic do opowiedzenia. Wszystkie tematy zostały wyeksploatowane.

Dla przypomnienia, pierwszy Maverick zarobił na całym świecie ponad 183 miliony dolarów.

Mel Gibson urodził się w Nowym Jorku. Sławę przyniosła mu rola Mad Maxa, w obrazie o tym samym tytule. Potem wcielił się w tę rolę jeszcze dwukrotnie, w Mad Max 2 – Wojownik szos i Mad Max: Pod kopułą gromu. Jego kolejną hitową serią jest Zabójcza broń, w której zagrał Martina Riggsa. Łącznie powstały cztery części, tej komedii kryminalnej. Poza tym znany jest z ról w Hamlecie, Million Dollar Hotel, Okupie, Znakach czy Czego pragną kobiety. Zdobył dwa Oscary i jednego Złotego Globa za Waleczne serce. Zdobył też dwukrotnie AFI Award oraz trzykrotnie Blockbuster Entertainment Award.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jedynka byla super ;) taki lekki filmik ale sie bardzo fajnie ogladalo :) chyba moj ulubiony western ;P

Trophy

Jakoś tego nie widzę.

Proszę czekać…