Po prostu kocham kino :)

Czy w końcu mamy godnego następcę Szczęk? 2

Zobaczcie nowy, trzymający w napięciu zwiastun filmu 183 metry strachu. Film już dzisiaj określany jest jako Szczęki nowej generacji. Czy jest to słuszne porównanie? Będziemy w stanie to ocenić dopiero w sierpniu, ale zwiastun wygląda całkiem ciekawie.

O filmie
W wyniku splotu nieszczęśliwych wydarzeń, młoda kobieta, Nancy (Blake Lively), znajduje się na mieliźnie. Od brzegu dzieli ją jedynie 200 metrów, ale mieliznę opływa wielki żarłacz biały, krążący w wodach oddzielających Nancy od brzegu. Histeryczna walka o życie zamienia się w psychologiczną wojnę o przetrwanie.

Blake Lively jako Nancy

W roli głównej zobaczymy Blake Lively, gwiazdę filmów Wiek Adaline, Savages: ponad bezprawiem, Miasto złodziei i serialu Plotkara. To chyba pierwsza aż tak wymagająca rola młodej aktorki – ciekawe jak sobie z nią poradzi.

Za reżyserię obrazu odpowiada hiszpański reżyser Jaume Collet-Serra, któremu uznanie i sławę przyniosły filmy Sierota, Dom woskowych ciał oraz Tożsamość.

Zobaczcie zwiastun:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Czechu 2016-05-05

Gdyby nie główna bohaterka to pewno bym nie obejrzał

nathalie Czechu 2016-05-05

@Czechu Myślę, że większa część męskiej widowni tego filmu obejrzy go właśnie z powodu Blake Lively

Redox nathalie 2016-05-05

@nathalie Tylko nie rozumiem dlaczego, bo aktorka z niej raczej marna. W "The Town" zagrała nawet nieźle, ale reszta w czym ją widziałem nie prezentowała się za dobrze.

nathalie Redox 2016-05-05

@Redox właśnie dlatego wspomniałam o męskiej części widowni :) marna, czy nie marna aktorka to na pewno całkiem zgrabna :)

Redox nathalie 2016-05-05

@nathalie Ano tu się zgodzę :D

Proszę czekać…