Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Harley Quinn będzie miała odrębny film! 5

Warner Bros. zdecydowało się na realizację kolejnego filmu z udziałem Margot Robbie, która ponownie ma wcielić się w Harley Quinn, członkinię Legionu samobójców. Co ciekawe film jako taki nie ma być solową historią psychopatycznej dziewczyny Jokera, a raczej historią skupiającą się na kobiecych postaciach ze świata DC, takich jak Batgirl czy drużynie Birds of Prey.

O spin-offie Legionu samobójców mówiło się już parę miesięcy temu przy okazji prac nad filmem; według plotek Warner Bros. skłaniało się właśnie do skupienia się nad postacią Quinn. Z aktualnych informacji wynika, że Robbie powtórzy swoją rolę, a także zostanie producentem filmu. Na ten moment studio nie potwierdza żadnych informacji o ewentualnej fabule czy bohaterach jakich możemy się spodziewać. Ponoć powstał już nawet scenariusz do filmu, choć wszystkie informacje są pilnie strzeżone i absolutnie nic na ten temat oficjalnie się nie pojawiło. Z rzeczy pewnych jest to, że scenarzystą jest kobieta.

Nikogo nie powinien dziwić wybór studia nad planami co do Harley Quinn. Postać stworzono na potrzeby komiksów jako sidekicka Jokera, ale, chyba nie dziwi to nikogo, że szybko stała się ulubienicą fanów. Choć nie jest tak głęboko zakorzeniona w uniwersum DC jak np. Wonder Woman, albumy z jej udziałem wyprzedają się jak świeże bułeczki, często przewyższając sprzedażą komiksy o królowej Amazonek. Czekamy na rozwój wydarzeń i nowe informacje na temat planowanego projektu.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Movieman 2016-05-17

News dnia! :)

CervantesPL 2016-05-17

Hell Yeah jak najbardziej!

Proszę czekać…