Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Star Wars: Episode VIII: piękne zdjęcia Sokoła Millenium 5

Zobaczcie piękne zdjęcia Sokoła Millenium prosto z planu w Pinewood. Takiej jakości zdjęć do tej pory jeszcze nie było, i nie chodzi tylko o rozdzielczość, ale całą ich kompozycję.

Do tej pory zazwyczaj było tak, że zdjęcia, które wyciekały z planu Star Wars: Episode VIII były albo niezbyt wyraźne, albo też nie zawierały zbyt wielu szczegółów, nie wspominając już o elementach scenografii, których po prostu na nich brakowało. Jednym słowem pozostawiały sporo do życzenia. Ale tym razem jest inaczej: zdjęcia są bardzo dobrej jakości, ale co najważniejsze, ukazują sporo szczegółów legendarnego Sokoła Millenium. I to zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz gwiezdnego statku.

Nacieszcie oczy zdjęciami prosto z planu w Pinewood. Oto galeria pięknych ujęć, na których króluje Sokół Millenium:

Sokół Millenium w całej okazałościZa kamerą ósmego epizodu gwiezdnej sagi stanął Rian Johnson (Looper: Pętla czasu), który jest też scenarzystą filmu. W obsadzie są już dobrze znani z Przebudzenia Mocy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Andy Serkis, Daisy Ridley, John Boyega, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Oscar Isaac. Nowymi twarzami będą m.in.: zdobywca Oscara Benicio Del Toro, nominowana do Złotej Statuetki Laura Dern a także utalentowana debiutantka Kelly Marie Tran.

Premiera Star Wars: Episode VIII zapowiedziana została na 15 grudnia 2017 roku.

Źrodło: makingstarwars.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2016-05-25

"utalentowana debiutantka Kelly Marie Tran."

Czy utalentowana to stwierdzimy po jej debiucie :D

Arkadiusz Turek Redox 2016-05-25

@Redox Debiutantka w Star Wars, ale dziewoja ma już sporo występów w serialach na koncie, więc talent można było wyłowić. Ale przyznaję, że może się nie do końca precyzyjnie wyraziłem ;p

Proszę czekać…