Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Colin Firth na zdjęciu z planu Kingsman 2 0

W kwietniu do sieci trafił pierwszy teaserowy plakat, który zapowiedział iż Colin Firth powróci w drugiej odsłonie produkcji Kingsman: Tajne służby. Teraz na portalu społecznościowym Pedro Pascala pojawiło się zdjęcie zza kulis, na którym możemy zobaczyć obu panów. Pod zdjęciem znajdować się będzie spoiler dotyczący wydarzeń z pierwszej części.

fot. materiały prasowe

Hide behind Harry. #SafePlace #Kingsman2 #TheGoldenCircle

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pedro Pascal (@pascalispunk)

Na wyżej wspomnianym plakacie teaserowym, widniał napis iż informacje o śmierci Harry’ego Harta były przesadzone. Mówiło się, że w kolejnym filmie, Colin Firth wcieli się w jego brata bliźniaka lub też otrzymamy jakieś retrospekcje. Wydaje się jednak, że nic z tych rzeczy i brytyjski aktor ponownie zagra tę samą postać.

Reżyserem Kingsman 2 jest ten sam człowiek, który stał za kamerą poprzedniego obrazu, czyli Matthew Vaughn. W obsadzie są także inne wielkie gwiazdy. A wśród nich Taron Egerton, Mark Strong, Jeff Bridges, Halle Berry, Pedro Pascal, Channing Tatum, Vinnie Jones, Julianne Moore i Elton John. 20th Century Fox ustaliło datę premiery na 16 czerwca 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…