Infinity War będzie kontynuacją Wojny bohaterów

fot. materiały prasowe

Bracia Russo zdradzili co nieco na temat kolejnej części Avengers. Jak się okazuje Infinity War będzie kontynuacją wydarzeń, których byliśmy świadkami w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Oczywiście nikogo nie powinno to zaskakiwać. Uniwersum Marvela jest ze sobą bardzo mocno połączone i każdy film wydaje się być niesamowicie potrzeby do rozwinięcia dalszych losów superbohaterów. Oto co mówił Joe Russo.

Zawsze myśleliśmy o tym filmie jak o początku wojny. To jeszcze nie koniec. Na końcu filmu Steve rzuca tarczę na ziemię, ponieważ Tony mówi mu, że na nią nie zasługuje i możliwe, że tak jest. Jego odpowiedzialność nie idzie w parze z odpowiedzialnością innych, dlatego będzie chciał to rozwiązać. Jego dalsza droga będzie polegała na rozwiązaniu zagadki kim jest Steve Rogers bez swojej tarczy.

powiedział jeden z braci Russo

Oczywiście takie wydarzenia dużo zmienią w szeregach Avengers. Możliwe, że ktoś inny przejmie tarczę i zostanie nowym Kapitanem Ameryką. Faworytem wydaje się być Bucky. Ale czy tak się stanie? Tego dowiemy się dopiero w 2018 roku. Premiera 26 kwietnia.

Źrodło: ComicBookMovie


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)