Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

To jeszcze nie koniec Zmierzchu - mogą powstać kolejne sequele 0

Od finału filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 minęły cztery lata. Wydawało się, że seria została już zakończono i fani nie mają co liczyć na powrót swoich ukochanych wampirzych bohaterów. Nadzieję w serca widzów kasowego cyklu wlał Patrick Wachsberger, który należy do rady nadzorczej wytwórni Lionsgate.

Jak się teraz okazuje jest możliwość kontynuowania historii. Podobno wszystko zależy od autorki bestsellerowej sagi, Stephenie Meyer.

Jest taka możliwość. Na razie nie jest to nic pewnego, ale szansa jest. Wszystko zależy od Stephenie Meyer. Jeśli będzie chciała kontynuować tę historię, to my jej w tym pomożemy.

powiedział Patrick Wachsberger

Nie ma co się dziwić, że Lionsgate chciałoby nadal tworzyć filmy osadzone w tym uniwersum. Produkcje należące do sagi Zmierzch były kasowymi hitami. Ostatnia odsłona – Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 – zarobiła na całym świecie 829 milionów dolarów. Łącznie cała seria zdołała osiągnąć wynik 3,3 miliardów dolarów!

Dodatkowo Patrick Wachsberger skomentował sytuację, która spotkała w ostatnim czasie inną ekranizację bestsellerowych powieści dla młodzieży – Niezgodna. Potwierdził iż marka przeszła do działu telewizyjnego i zamiast filmu kinowego powstanie serial. Na razie jego data premiery nie jest znana.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…