Z Idola do filmu

Uczestniczka Amerykańskiego Idola, Katharine McPhee wystąpi w niezatytuowanej jeszcze komedii.

Główną rolę zagra Anna Faris (Tajemnica Brokeback Mountain). Produkuje Columbia Pictures i Happy Madison.

Katharine McPhee / olografix.orgKatharine McPhee / olografix.org

McPhee wcieli się w jedną z drugoplanowych ról razem z Emmą Stone (Superbad), Rumer Willis (Koniec niewinności), Kat Dennings (40-letni prawiczek) i Daną Goodman (Deuce Bigalow: Boski żigolo w Europie).

Reżyseruje Fred Wolf (Brudna robota), a scenarzystkami są Karen McCullah Lutz (Zakochana złośnica) i Kirsten Smith (Ona to on).

Film będzie opowiadał o jednym z króliczków Playboya (Faris), która zostaje wyrzucona z posiadłości Hugh Hefnera i zostaje matką najgorszego żeńskiego bractwa na uniwersytecie.

McPhee zagra hipiskę w ciąży, a Stone przewodniczącą bractwa. Willis wcieli się w postać rozchwianej emocjonalnie dziewczyny, Dennings zagra feministkę i fankę piercingu, a Goodman zagra dziewczynę, która powinna ukończyć studia lata temu, ale ciągle zmienia kierunki.

Poza tym w komedii wystąpi Sarah Wright, która wcieli się w postać młodej dziewczyny z popularnego i najlepszego bractwa.

Zdjęcia mają się rozpocząć 23 lipca w Los Angeles.

McPhee ma już w planach kolejną rolę komediową. W czerwcu potwierdziła swój udział w niezależnej komedii romantycznej The Last Caller.


Miron
http://vimeo.com/mironkundzicz