Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pitbull. Niebezpieczne kobiety hitem roku w Polsce! Miliony obejrzały film Vegi! 0

Zaledwie 18 dni potrzebował Pitbull. Niebezpieczne kobiety, by stać się największym kinowym przebojem 2016 roku w Polsce! Po trzecim weekendzie na ekranach hit Ent One Investments przebił dokonania Planety Singli i – z frekwencją 2 131 000 widzów – ulokował się na szczycie rocznego box office.

materiały prasowe

Równocześnie nowy "Pitbull" zakwalifikował się do elitarnego grona krajowych produkcji, których frekwencja przekroczyła 2 miliony widzów. W ostatniej dekadzie sztuka ta udała się tylko takim filmom, jak: Katyń, Lejdis, Bogowie i obie części "Listów do M". Tym samym, za sprawą "Niebezpiecznych kobiet", Patryk Vega po raz drugi zapisał się w historii. Wcześniej jako reżyser polskiego filmu z otwarciem wszech czasów. Teraz, jako pierwszy krajowy twórca, którego dwa kolejne obrazy znalazły się w pierwszej trójce rocznego podsumowania. Przypomnijmy, że poza rekordowym liderem miejsce na podium ma również poprzednik – Pitbull. Nowe porządki. Oba wyreżyserowane przez Vegę hity w 2016 roku zobaczyło łącznie ponad 3,5 miliona widzów!

Vegi przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek! W doborowej obsadzie Pitbull. Niebezpieczne kobiety powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska.

W męskim, pełnym testosteronu gronie – obok Artura Żmijewskiego – znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska! Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady – oto właśnie -
niebezpieczne kobiety.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…