Pierwszy opis Avengers: Infinity War 1

Już za niecały rok, świat ujrzy największy superbohaterski spektakl wszech czasów. Marvel Studios stopniowo budowało swoje uniwersum do punktu kulminacyjnego, jakim będzie Avengers: Infinity War. Szykowany już od ponad dekady blockbuster, będzie pierwszym połączeniem sił najpotężniejszych ziemskich bohaterów ze Strażnikami Galaktyki, by ocalić ich świat przed szalonym tytanem, Thanosem, który zbiera Kamienie Nieskończoności i nie spocznie dopóki nie przejmie kontroli nad wszechświatem.

Marvel do tej pory nie ujawnił wiele o filmie, ale wydaje się, że fani dostali w końcu dokładniejszą informację o fabule filmu. Dzięki globalnemu magazynowi License!, kilka synopsisów do filmów Marvel Studios zostało ujawnionych. Thor: Ragnarok i Black Panther mają nowe opisy, choć bledną one w porównaniu do jednego. Pierwszy opis do Avengers: Infinity War został wypuszczony i brzmi tak straszliwie, jak można się było spodziewać.

Podczas gdy Avengers i ich sojusznicy kontynuują obronę świata przed zagrożeniami zbyt dużymi dla pojedynczych bohaterów, nowe niebezpieczeństwo wyjawia się z cieni kosmosu: Thanos. Despota o międzygalaktycznej niesławie, którego celem jest zebranie sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej sile, by użyć je do zaprowadzenia jego nikczemnych rządów nad całą rzeczywistością. Wszystko z czym Avengers mierzyli się do tej pory prowadziło do tego momentu – los Ziemi i samego istnienia nigdy nie był tak niepewny.

Pierwszy synopsis filmu choć, nie daje nam dużo szczegółów, to podkreśla wysoki poziom zagrożenia. W Avengers: Infinity War zobaczymy bohaterów takich, jak Iron Man i Kapitan Ameryka mierzących się ze złoczyńcą z wyższej ligi niż Loki czy Ultron. Thanos myśli tylko o totalnej kontroli i ma środki by zdobyć taką władzę. Po rozłamie drużyny w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów, grupa będzie zmuszona by jeszcze raz połączyć siły, by uchronić samą rzeczywistość przed unicestwieniem. Wciąż nie wiadomo czy ktoś z nich przeżyje tę międzygalaktyczną wojnę…

Avengers: Infinity War, Marvel Studios opisuje jako kulminację wszystkiego z MCU od Iron Mana z 2008. Film jest teraz w produkcji, reżyserowany przez Anthony'ego i Joe Russo, na podstawie scenariusza Christophera Markusa i Stephena McFeely’ego.

W ogromnej obsadzie znajdują się Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Tom Holland, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Sebastian Stan, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff i Josh Brolin jako złowieszczy Thanos. Filmy Avengers: Infinity War i jeszcze nie zatytułowany sequel, są teraz kręcone specjalnie formatowanymi kamerami IMAX jeden po drugim, z premierami zaplanowanymi na 4 maja 2018 i 3 maja 2019.

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2017-05-24

wszytsko wyglada jak dokładnie to samo co widzieliśmy w dwóch poprzednich filmach tylko z większym rozmachem i większą liczbą superbohaterów

Proszę czekać…