Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Internet oszalał na punkcie Kobiet mafii. Ponad milion wyświetleń zwiastuna! 4

Zaprezentowany przez Patryka Vegę na Facebooku, reżyserski zwiastun Kobiet mafii okazał się super hitem Internetu. W zaledwie jeden wieczór opublikowany na oficjalnym profilu reżysera trailer zanotował ponad 1 000 000 odsłon. Jest to wynik bez precedensu w skali polskiej kinematografii, dotychczas zarezerwowany wyłącznie dla produkcji "made in Hollywood".

Piotr Stramowski i Aleksandra Popławska w filmie Kobiety mafii, fot. Robert Pałka.

Reżyserski trailer Kobiet mafii to ponad cztery minuty ciągłej akcji i wielkich emocji. Strzelaniny, napady, karambole, a przede wszystkim topowe gwiazdy w zaskakujących kreacjach. Mafioso Bogusław Linda, Julia Wieniawa pod wpływem narkotyków, Agnieszka Dygant z kałasznikowem, zakochani Piotr Stramowski i Aleksandra Popławska, Tomasz Oświeciński kontra… pies oraz Olga Bołądź w tańcu erotycznym. Do tego gościnne występy Katarzyny Cerekwickiej, Filipa Chajzera i rapera Soboty w intymnych scenach z Katarzyną Warnke. To po prostu trzeba zobaczyć!

Kobiety mafii – nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, Patryka Vegi, to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy.

Kobiety mafii to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Zdjęcia do filmu są kręcone w Polsce, Maroku, Hiszpanii, Danii i Szwecji, a efekt finalny pokaże, że światem polskiej mafii rządzą mężczyźni, ale za ich czynami prawie zawsze stoją gotowe na wszystko kobiety. W doborowej obsadzie pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.

Kobiety mafii w kinach od 23 lutego 2018 roku.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Rob 2017-12-14

"nie zabraknie humoru" słowo "nie" jest zdecydowanie zbędne w tym zdaniu :D

KKB 2017-12-14

Vega poczeka jeszcze na wtórnogębowców, którzy zaserwują filmowi falą hejtu podobną reklamę jaką miał Botoks – najpopularniejszy film 2017 i 2018 należy do "Kobiet mafii".

Bercik022 2017-12-14

Ludzie chcą sprawdzić czy gowno śmierdzi.

Sebioslaw 2017-12-21

Vega zaczyna sypać z rękawa filmami jak cukierkami. Niestety jak dla mnie, z jego nowych produkcji, to tylko Nowe Porządki były całkiem niezłe, potem już coraz gorzej.

Słowo do redaktora. Pierwsze zdanie i już jest pewien zgrzyt. Serio uważasz, że będzie to "dzieło"? Wypadało by wpierw obejrzeć w całości ten film. Inna sprawa, że dla mnie dzieło, to sztuka a nie tani thriller dla masowej populacji mało myślących w kinie widzów.

Asmodeusz 2017-12-19

trailer pokazuje sporo (może nawet zbyt dużo) film wydaje się być ciekawy ale dopóki ie zobaczę nic nie mówię bo już na 3 pitbulu sie po trailerze przejechałem

Proszę czekać…