Będą trzy części Kobiet mafii Patryka Vegi! Wiemy kiedy 1

Na końcu filmu Kobiety mafii, przed napisami końcowymi, pojawia się informacja, że "Kobiety mafii powrócą". Na swoim oficjalnym koncie reżyser filmu, Patryk Vega poinformował, że planuje jeszcze nakręcenie 2 kolejnych części.

Tomasz Oświeciński na zdjęciu z pierwszej części filmu Kobiety mafii (2018)

Reżyser podał również kiedy filmy miałyby wychodzić:

Każda część będzie się pojawiać co roku tydzień po walentynkach. Czyli Kobiety mafii 2 wejdą do kin w lutym 2019 roku, a Kobiety mafii 3 w lutym 2020.

Vega pochwalił się wynikiem widzów, którzy zdecydowali się pójść na jego nowe dzieło. Liczba ta wynosi 1 841 291 w 22 dni. Czego by nie mówić o poziomie artystycznym filmu, nie można odmówić reżyserowi, że potrafi przyciągnąć naprawdę sporą publikę do foteli kin.

Pierwszą część Kobiet mafii dystrybutor reklamował takim oto opisem:

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję "nie do odrzucenia". Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Kobiety mafii można jeszcze oglądać w naszych kinach.

Źrodło: facebook.com/PatrykVegaOfficial/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 16

Bercik022 2018-03-17

Słyszałem od znajomego kuzyna kolegi, że Mokotów już dawno robi przekręty z yakuzą, podobno jakiś przemyt gazu z Saturna, też chodzą pogłoski, że zrobili jakiś przetarg z mafia z NASA na promy kosmiczne. 100% legit No Scam

befree Bercik022 2018-03-17

@Bercik022 Ciekawe. Też słyszałem to samo, czyli to nie może być ściema. Pewnie Vega wykorzysta to w kolejnych częściach, bo jak wiemy trzyma się realiów i potwierdzonych info w 100%, nie żadne tam wymysły.

Jakub Kucharski Bercik022 2018-03-17

@Bercik022 Tylko czekać jak Vega zacznie opowiadać, że szef yakuzy napisał do niego na fejsie, a z opowieści od niego zasłyszanych stworzył, swój kolejny najlepszy scenariusz ever…

Krzysztof Bercik022 2018-03-17

@Bercik022 To, co piszesz to jest tak, tylko jeszcze istnieje wersja, że Papa Smerf skrzyknął Ważniaka, Osiłka i Śpiocha (co lubi na śpiocha), żeby potajemnie wytrenowały bandę Smerfików i nakopały Gargamelowi, chociaż Klakier już coś węszy i na końcu drugiej części ma być ostry gangbang ze Smerfetką, który podobno musieli rozpisać też na początek części trzeciej – jakieś dokrętki na raty, czy coś.

Bercik022 dragoon1984 2018-03-18

@dragoon1984 zapomniałeś napisać, że Klakier to tajna wtyczka mokotowa.

Krzysztof Bercik022 2018-03-18

@Bercik022 Pssst – to tajne słowo klucz, nie wolno tak na forum (>/>)

Ralph Wlz 2018-03-20

Liczę jeszcze, że Vega powróci na dobrą stronę mocy i zrobi coś surowego , prawdziwego i brudnego jak pierwszy sezon Pitbulla czy Prawdziwe Psy

Sebioslaw 2018-03-17

Hmmmm. Mam mieszane odczucia. Jeśli dalej będzie wałkowany temat gangu mokotowskiego, to nie wiem, ale chyba będzie musiał robić fikcyjny scenariusz, bo temat mocno wyczerpany. Chyba, że historie będą na kanwie innych historii, np. kobiety pruszkowskich gangsterów lub trójmiasta. Wtedy coś mogło by z tego być.

befree Sebioslaw 2018-03-17

@Sebioslaw Bo do tej pory jego scenariusze były oparte w 100% na prawdzie historycznej, rozwaliłeś mnie tym Sebuś:-D:-D:-D:-D

Sebioslaw befree 2018-03-17

@befree Nie na prawdzie historycznej, tylko na zebranych do kupy historiach z akcji grupy mokotowskiej, na przykład w Nowych Porządkach. Już od pierwszego Pitbulla z Dorocińskim, jeśli oglądałeś dokument Prawdziwe Psy, to wiesz, że bohaterowie bazują na autentycznych postaciach. Podobnie jak sprawy które prowadzą, były oparte na autentycznych wydarzeniach. Trochę interesuję się sprawami kryminalnymi prowadzonymi w Polsce od dwudziestu lat, mogę podać kilka przykładów ;-)

befree Sebioslaw 2018-03-17

Zgadzam się w 100%!!! Mogę z Hitlera zrobić uroczego, statecznego Pana z inteligentnym poczuciem humoru BAZUJĄC na prawdziwej postaci. Mogę też zrobić film, o tym jak kosmici sondują w sposób nader bolesny członków załogi Apollo 11, potem wchodzą w ciało Neila Armstronga i w jego skórze telepatycznie przejmują kontrolę nad umysłami ludzi w Waszyngtonie, OPIERAJĄC SIĘ się na autentycznych wydarzeniach. To właśnie robi Vega w swoich ostatnich filmach i nie myl mi tu pierwszego Pitbulla z Kobietami Mafii, bo jeśli chodzi o tzw, backfeed research to dwa różne bieguny. Co do pierwszego Pitbulla nie mam zastrzeżeń, ale post umieściłeś pod Kobietami Mafii. Pozdrawiam

Bercik022 befree 2018-03-20

@befree tak wtrąca ciekawostkę podobnie jak opisales zrobili też film "Król rozrywki" wybielili postać Barnuma po całości.

befree Bercik022 2018-03-20

@Bercik022 Ooo, nawet nie wiedziałem o czym nawijasz. Nie znam postaci. Rozumiem, że filmu raczej nie polecasz? Czy dobre kino, tylko Ciebie wkuźwiło przedstawienie głównego bohatera?

Bercik022 befree 2018-03-20

@befree film jak film taki tam musical ale ciężko się ogląda jak przedstawiają postać z której wywodzi się powiedzenie "co minutę rodzi się frajer" jako wspaniałego człowieka, który pomaga niepełnosprawnym ludziom "karły, siostry syjamskie itp"

befree Bercik022 2018-03-20

@Bercik022 Łapię. Też mi to nie leży.

Darco W. 2018-03-17

…obejrzy się ;)

Proszę czekać…