Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Przezabawna Amy Schumer w filmie Jestem taka piękna od 29 czerwca w kinach! 0

Twórcy hitów Kobiety pragną bardziej oraz I że cię nie opuszczę przedstawiają przezabawną komedię o zwykłej kobiecie, która wskutek niezwykłych zdarzeń zaczyna wierzyć, że jest najpiękniejszą i najzdolniejszą osobą na świecie.

W jej rolę wcieliła się niezawodna specjalistka od rozśmieszania widzów, nominowana do Złotego Globu – Amy Schumer (Wykolejona), wspierana przez zdobywczynię Złotego Globu i czterech nominacji do Oscara – Michelle Williams (Manchester by the Sea) oraz sławy ze świata modelingu: Emily Ratajkowski (Zaginiona dziewczyna) i Naomi Campbell. Film Jestem taka piękna! od pierwszych informacji wzbudza ogromne zainteresowanie widzów na całym świecie. Dość powiedzieć, że oficjalny zwiastun komedii, w zaledwie tydzień, zanotował w sieci ponad 56 milionów obejrzeń!

O filmie mówi Amy Schumer.:

To słodki i zabawny film, po seansie którego wszyscy poczujecie się lepiej!

Renee Bennett każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem – jest zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo. Jednak bohaterka, przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną metamorfozę. Z szarej myszki staje się wyzwoloną i pewną siebie kobietą, której śmiałość i energia robią piorunujące wrażenie na wszystkich, począwszy od jej słodkiego chłopaka – Ethana (Rory Scovel), a skończywszy na atrakcyjnej szefowej – Avery Leclair. Z czasem Renee, która dzięki awansom pnie się w górę w firmie kosmetycznej, zaczyna spoglądać z wyższością na świat i innych ludzi. Czy to możliwe, żeby stając się „piękną”, dopuściła do głosu „brzydszą” część swojej osobowości?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2018-04-16

Amy Schumer to przeciwieństwo bycia zabawnym. Nie trawię babki, choćbym najmocniej chciał.

Anna Brzozowska 2018-04-16

Amy Schumer w końcu będzie zabawna?

Rob 2018-04-15

“Przezabawna Amy Schumer " po tych słowach zakończyłem dalsze czytanie tego newsa…

Proszę czekać…