Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Diuna - zdjęcia wystartują na początku 2019 roku? 1

Mamy najnowsze informacje związane z kolejnym projektem Denisa Villeneuve'a. Kanadyjski filmowiec wejdzie na plan wyczekiwanej ekranizacji "Diuny" na początku przyszłego roku.

Według najnowszych doniesień, Denis Villeneuve rozpocznie prace na planie filmu w lutym przyszłego roku. Reżyser po swoim ostatnim projekcie, którym było wielkie widowisko Blade Runner 2049, postanowił zrobić sobie krótką przerwę, aby naładować baterię przed następnym niezwykle trudnym wyzwaniem. Dzięki temu scenarzysta Eric Roth (na jego koncie między innymi Forrest Gump oraz Monachium) miał więcej czasu na dopracowanie scenariusza "Diuny".

Jak twierdzi portal Omega Underground, Denis Villeneuve ponownie zamierza odwiedzić Budapeszt, gdzie pracował w studiu Orgio Film Studios. To właśnie na węgierskiej ziemi kręcone były zdjęcia do filmu Blade Runner 2049. Na razie jego nowy projekt nie posiada wyznaczonej daty premiery, ani nie pojawiły się żadne plotki związane z obsadą aktorską. Jeśli jednak Kanadyjczyk naprawdę chce wystartowąć z pracami w lutym, to niebawem powinniśmy otrzymać jakieś nowe doniesienia związane z produkcją.

Macie jakichś faworytów do obsadzenia głównych ról?

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2018-07-14

No dobra diuna to nie jest film pokroju marvelowskich kontynuacji wiec moze rezysera dobrali dobrze do tego projektu ciekawe co z tego wszystkiego wyjdzie

Proszę czekać…