Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

FOTO: Tak wygląda Batwoman w serialu DC 0

Stacja CW – wcześniej odpowiedzialna za Arrowa i Flasha – produkuje kolejny serial na bazie komiksów DC. Tym razem padło na Batwoman. Zobaczcie, jak Ruby Rose prezentuje się w stroju pomocniczki Batmana.

W skład Arrowverse wchodzą seriale: Arrow, Flash, Supergirl oraz Legends of Tomorrow. Telewizyjny wszechświat nie przestaje się powiększać. Już wkrótce w jego ramach znajdzie się serial poświęcony postaci Batwoman. W superbohaterkę wcieli się Ruby Rose, drugoplanowa aktorka kina akcji, znana m.in. z The Meg, Johna Wicka 2 oraz Resident Evil 6.

Szczegóły fabuły pozostają nieznane. Superbohaterka zadebiutuje kilkanaście tygodni przed premierą własnego serialu. Twórcy zrealizują crossover Arrowverse, znany pod nazwą Elseworlds. Event rozpocznie się 9 grudnia i będzie trwał dwa kolejne dni. Wiadomo, że Flash, Arrow i Supergirl połączą siły, by pokonać zagrożenie w Gotham City. Tam spotkają tajemniczą superbohaterkę. Jak prezentuje się kostium Batwoman? Zobaczcie sami:

Zaprezentowany strój Batwoman jest bardzo prosty, jakby bohaterka sama uszyła go w domu. Równocześnie wiernie koresponduje z wizerunkiem superbohaterki z kart komiksów. Kostium zaprojektowała Colleen Atwood.

Data premiery Batwoman pozostaje nieznana. Serial trafi do ramówki stacji CW w 2019 roku.

Źrodło: hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…