Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jarosław Boberek w spotach promujących komedię animowaną 'Grinch' 0

Jarosław Boberek to absolutna legenda i gwiazda, jeśli chodzi o polski dubbing. Teraz do swej pokaźnej kolekcji wcieleń dodał właśnie kolejne – owianego złą sławą Grincha!

fot. United International Pictures / informacja prasowa

Jarosław Boberek w najnowszej komedii studia Illumination, którego nikomu nie trzeba przedstawiać (firma odpowiada za takie hity, jak Minionki, Jak ukraść Księżyc, Sing czy Sekretne życie zwierzaków domowych) wciela się w samego Grincha. W sieci pojawiły się nowe spoty promujące animację, w której występuje sam zainteresowany. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo – znajdziecie je poniżej.

Jarosław Boberek to jeden z najlepszych, najbardziej uznanych aktorów dubbingowych w Polsce. Na swoim koncie ma kilkaset postaci, którym użyczył głosu (to właśnie on "Wyginał śmiało ciało" w filmie Madagaskar). Z sukcesem występuje na deskach teatralnych, w filmie i telewizji.

Psotny, złośliwy zielony jak choinka Grinch tak bardzo, bardzo nie lubi Bożego Narodzenia, że postanawia je… ukraść. Ale Grinch to postać bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać. Tak naprawdę pod zielonym futrem ukrywa smutne wspomnienia dzieciństwa oraz… wielkie serce. Ale o tym przekonacie się w kinach.

Grinch zadebiutuje na wielkim ekranie 30 listopada.

Źrodło: TYLKOHITY / informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan 2018-11-17

Znowu świąt nie będzie ;p

Animek84 2018-11-16

Człowiek aż o 2 głosach, najbardziej przereklamowany aktor w Polsce i beta pl Nathan Drake.

Proszę czekać…