Kolorowy pomysł na jedynkę fdb.pl

Koniec ery szarości na fdb.pl i teraz zaczynają królować żywsze kolory. Czas na wielkie zmiany.

Nowa Jedynka, to początek procesu odświeżania wyglądu Internetowej Bazy Filmowej fdb.pl i w najbliższym czasie można spodziewać się kolejnych zmian.

fdb.pl 2.0fdb.pl 2.0

Nowy layout jest bardziej przejrzysty i pozwala łatwiej odnaleźć się w gąszczu filmowych informacji. Znacznie zwiększyły się rozmiary prezentowanych zdjęć na stronie głównej przez co wygląda ona bardziej efektownie i przypomina ilustrowane magazyny poświęcone tematyce kinowej. Nadal najważniejsze są wiadomości filmowe oraz premiery kinowe. Twórcy serwisu zapowiadają, że już wkrótce zmienią się pozostałe podstrony i w pierwszej kolejności będzie, to strona filmu oraz forum.

Strona główna fdb.pl przeżyła już co najmniej dwie zmiany a ostatnią nieco ponad rok temu. Dotychczasowe polegały głównie na drobnych poprawkach i jest to pierwsza tak rewolucyjna zmiana w serwisie od jego powstania w 2006 roku. W grudniu serwis odwiedziło ponad 350 tys. unikalnych użytkowników, co daje mu miejsce w czołówce najchętniej oglądanych niezależnych serwisów filmowych.

Weryfikacji jednak dokonają sami internauci, którzy mogą przesyłać swoje opinie o stronie na adres redakcja@fdb.pl.

Porównanie wyglądu: Stare fdb.pl, Nowe fdb.pl