Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun 'Spider-Man: Daleko od domu' w tym tygodniu? 0

Mamy kolejne plotki dotyczące zapowiedzi przyszłych odsłon Kinowego Uniwersum Marvela. Tym razem nie dotyczą one Avengers: Wojna bez granic i Kapitan Marvel, a drugiego solowego filmu o przygodach Człowieka Pająka.

Pod koniec tego tygodnia w sieci ma zadebiutować pierwszy zwiastun filmu Spider-Man: Daleko od domu. Sprawa jest o tyle dziwna, że nadal nie otrzymaliśmy zapowiedzi czwartej części serii "Avengers", a zważywszy na to jaki los spotkał Spider-Mana w Avengers: Wojna bez granic, pokazywanie trailera może oznaczać zdradzenie kluczowych elementów z układanki braci Russo. Oczywiście nikt z Marvel Studios nie zrobiłby tego celowo, jednak znając internetowych fanów MCU, szczegółowej analizie poddana zostałaby każda scena w zwiastunie.

Informacja została ogłoszona przez Daniela R z "Super Bro Movies", który na swoim profilu Twitterowym zamieścił takiego posta:

Co ciekawe doniesienia potwierdza także portal Collider, który powołuje się na swoje anonimowe źródło. Według niego Marvel zaprezentuje zapowiedź widowiska Spider-Man: Daleko od domu 8 grudnia w trakcie konwentu Comic-Con Experience w San Paulo. Niedługo potem trailer ma zadebiutować w sieci.

Jeśli te spekulacje się potwierdzą, będzie to niezwykle ciekawe. Chyba każdego interesuje to, w jaki sposób Marvel sprzeda film, w którym główny bohater nie żyje.

Źrodło: Daniel RPK / Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…