Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mark Hamill jako Chucky - wyciekł drugi zwiastun 'Laleczki' 0

W oczekiwaniu na oficjalny drugi zwiastun horroru Laleczka mamy dla Was wideo, które wyciekło do sieci. Jest to wspomniana zapowiedź, w której możemy usłyszeć głos Marka Hamilla wcielającego się w tytułową laleczkę Chucky.

Ponownie twórcy zwiastuna postanowili trzymać Chucky’ego w ukryciu. Pomimo tego możemy przez chwilę posłuchać głosu demonicznej laleczki. Tym razem zagra ją Mark Hamill, dla którego nie jest to pierwszyzna, jeśli chodzi o ten rodzaj aktorstwa. Przez lata podkładał głos pod postać Jokera, kultowego przeciwnika Mrocznego Rycerza z Gotham City.

Akcja Laleczki skupi się na grupce dzieciaków, którzy będą mieli styczność z zaawansowaną technologicznie lalką – cokolwiek miałoby to oznaczać. W oryginalne z 1988 roku dusza seryjnego mordercy Charlesa Lee Raya wskutek zaklęcia została umieszczona w lalce Good Guy. W obsadzie filmu znaleźli się: Aubrey Plaza, Brian Tyree Henry oraz Gabriel Bateman.

Laleczka zadebiutuje w kinach 21 czerwca. W Polsce horror będzie dystrybuowany przez Kino Świat. Liczymy na to, że niebawem pojawi się oficjalny zwiastun filmu. Na razie łapci wideo z wycieku, które może być niebawem usunięte.

Źrodło: Bloody-Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Siwy1984 2019-04-21

Widziałem ten zwiastun (gdy jeszcze był) , i powiem szczerze jestem ciekaw , oczywiście nie liczę na jakieś wielkie fajerwerki , ale jak to mówią pożyjemy zobaczymy..Nawet nie najgorszy jest ten "nowy głos" Chucky’ego , myślałem że będzie gorzej , ale oczywiście nie ukrywam że wolałbym słyszeć po raz kolejny głos Brada Dourif’a.. : )

Animek84 2019-04-18

Brzmi jak Joker z BAS w skórze lalki :/

LakiLou 2019-04-18

Chucky w wersji nowoczesnej ;) Zapowiada się nawet nie najgorzej.

Proszę czekać…