Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejny zwiastun 'Men in Black International' 0

Sony Pictures Entertainment zaprezentowało nowy zwiastun widowiska science-fiction – Men in Black International. Zobaczcie sami jak w czarnych garniturach prezentują się gwiazdy Kinowego Uniwersum Marvela – Chris Hemsworth i Tessa Thompson.

"Men in Black" to marka sama w sobie. Być może najbardziej odjechana seria w historii komedii jako gatunku, a szczypta science fiction dodaje jej kosmicznego uroku. Przez serię przewinęły się dziesiątki gwiazd, by wymienić choćby Willa Smitha, Tommy'ego Lee Jonesa, Josha Brolina, a nawet… Michaela Jacksona.

W Men in Black International znów błyszczą najjaśniejsze gwiazdy Hollywood; tym razem na ekranie zobaczymy m.in. Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson, Liama Neesona oraz Emmę Thompson. Do tej pory filmy z serii zarobiły ponad 1,6 miliarda dolarów! Za reżyserię nowej części serii odpowiedzialny jest F. Gary Gray, twórca hitów Straight Outta Compton oraz Szybcy i wściekli 8.

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka.

Men in Black International zadebiutuje w kinach 14 czerwca. Poniżej znajdziecie wspomniany zwiastun, który zapowiada odjechaną rozrywkę. Zobaczcie sami.

Źrodło: Sony Pictures / tylkohity

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Ikcolbaz 2019-04-27

Już można dostrzec pewne minusy jak zauważył kolega @Animek84 ale z drugiej strony całkiem przyjemny zwiastun. Liczę na to, że choć idealnie nie będzie to uda się i będzie to humor i fabuła na poziomie. Zobaczymy, może tym razem się nie zawiódę wśród odnawianych marek.

Animek84 Ikcolbaz 2019-04-27

@Ikcolbaz A jeszcze Will np przeszedł egzamin a ta "drze" paszcze musicie mnie przyjąć, no ba bez testów, bez egzaminów. Znalazła ich to jej się KUŹWA należy dostać do elitarnego oddziału obrońców ziemi.

Ikcolbaz Animek84 2019-04-27

@Animek84 Takie czasy równości nierównej a wymuszonej i basta! Ja nie mam nic przeciwko ale czasami ten temat jest tak poruszany że odbija się to negatywnie na samym np równouprawnieniu. Chce być Manem w Blacku to niech dojdzie. Do osiągnięcia. Tzn tak jak Will dochodził lub inaczej ale niech dojdzie a nie ze bez dochodzenia od tak. :D xD

Animek84 2019-04-26

Will Smith dogonił kosmitę na nogach i wcale się nie domagał przyjęcie do MIB. A ta wg trailera nie dość że ich 20 lat szukała to jeszcze takim aroganckim tonem domaga się przyjęcia. Powinni jej wymazać pamięć i wypieprzyć za drzwi.

Proszę czekać…