Po bliskim spotkaniu trzeciego stopnia do organizacji Men in Black dołącza agentka M. Trafia ona pod skrzydła bohaterskiego agenta H i od razu zostaje wrzucona w sam środek intergalaktycznego bałaganu. W stolicy Wielkiej Brytanii dochodzi do zabójstwa obcego arystokraty. Duet agentów musi rozwiązać tę sprawę. Trop prowadzi do ukrytej gdzieś na Ziemi broni masowej zagłady, która jest w stanie wywołać ogromne zniszczenia. Ich zadanie mocno się komplikuje, gdy okazuje się, że w szeregach MiB znajduje się szpieg. opis dystrybutora
Polecam obejrzeć. Warto. Film dobrze zrobiony, zgrabnie komponujący się z franczyzą. Trochę brakuje muzyki, ale wizualnie wypada świetnie. Tessa, Emma, Chris i Liam tworzą zgraną ekipę. Brak Willa jest absolutnie nieodczuwalny (moim zdaniem w trójce już z tym panem jak i fabułą było kiepściutko…). Easter egg – obraz w gabinecie agenta T. :)
Pozostałe
zdecydowanie nie jest to duet Will Smith/Tommy Lee Jones,choć się starają to jednak nie jest to samo i wygląda mocno naciąganie i drętwo