Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Upiorne opowieści po zmroku' od Guillermo del Toro w polskim zwiastunie 0

Guillermo del Toro i mistrz horroru André Øvredal budzą najgorsze koszmary. Prezentujemy zwiastun horroru Upiorne opowieści po zmroku. W kinach od 16 sierpnia.

Oto jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów roku! Wizjonerskie dzieło wyobraźni Guillermo del Toro – twórcy obrazów: Kształt wody i Labirynt Fauna. Za kamerą wyprodukowanych i napisanych przez zdobywcę Oscara Upiornych opowieści po zmroku stanął André Øvredal, reżyser mrożących krew w żyłach horrorów Autopsja Jane Doe i Łowca trolli.

Upiorne opowieści po zmroku to ekranizacja kultowych opowiadań grozy, łącząca klimat Stranger Things, przewrotność dzieł Stephena Kinga i motywy rodem z najbardziej krwawych miejskich legend. Koszmarne historie przebudzą się do życia 16 sierpnia, ale już dziś ich krwawy posmak daje zwiastun. Rzecz tylko dla widzów o mocnych nerwach!

Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco prawdziwe dla grupy przyjaciół, którzy trafią do opuszczonego domu Sarah.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…