Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

SDCC 2019: Walkiria będzie pierwszą superbohaterką LGBTQ w MCU 0

Marvel Studios zrobiło prawdziwą furorę na Comic-Conie. W San Diego ogłoszono plany związane z czwartą fazą kinowego uniwersum. Jednym z filmów, które dane nam będzie zobaczyć jest widowisko Thor: Love and Thunder.

Najważniejszym ogłoszeniem dotyczącym tego filmu jest fakt, że na ekranie ponownie zobaczymy Natalie Portman. Hollywoodzka gwiazda wcieli się w Gromowładną – Potężną Thor mogącą władać młotem. Możemy, więc wywnioskować, że słowo "Thunder" w tytule odnosi się do postaci Jane Foster. A co w takim razie ze słowem "Love"?

Potwierdzono, że Tessa Thompson, która na ekranie portretuje Walkirię będzie pierwszą superbohaterką LGBTQ w historii Kinowego Uniwersum Marvela. Warto wspomnieć, że rozważano już to przy okazji superprodukcji Thor: Ragnarok, jednak ostatecznie nie zostało to uwzględnione w finalnej wersji filmu. Informacja związana z pokazaniem biseksualności Walkirii została potwierdzona przez samego Kevina Feige'a.

Za kamerą filmu Thor: Love and Thunder stanie Taika Waititi, dla którego będzie to drugi film nakręcony dla Marvel Studios. Wcześniej wyreżyserował wspomnianego Thora: Ragnarok. W roli tytułowej ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha. Premiera 5 listopada 2021 roku.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

dragoon1984

Myślę, że parady równości Valkirii kibole by nie zakłócili.

Proszę czekać…