filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Powstanie kolejna aktorska wersja animacji Disneya! 0

Jest dopiero sierpień, a Disney w tym roku wypuścił już trzy aktorskie remake’i, nie licząc kontynuacji Czarownicy i filmu Lady and the Tramp od Disney Plus, które pojawią się w drugiej połowie 2019 roku.

Według tego samego źródła, które potwierdziło, że w przyszłości pojawi się sequel Aladyna, Disney jest w trakcie opracowywania aktorskiego remake’u animowanej wersji Tarzana z 1999 roku. Jednym z zaproponowanych do odegrania głównej roli nazwisk jest Ryan Reynolds, w którym Disney pokłada wielkie nadzieje! Aktor jest już z nimi związany za sprawą Deadpoola przejętego przez wytwórnię od 20th Century Fox. Oczywiście projekt jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju, a biorąc pod uwagę to, że Reynolds jest obecnie zaledwie na liście życzeń wytwórni, nie jest wiadome, czy wie on o tych planach i jest nimi zainteresowany.

Od czasu Alicji w Krainie Czarów z 2010 roku, remake’i Disneya zarobiły łącznie ponad 7 miliardów dolarów na całym świecie! Nikogo nie dziwi więc fakt, że nie zamierzają oni z nich rezygnować. Ostatnia filmowa adaptacja legendarnej postaci Tarzana, stworzonej przez Edgara Rice’a Burroughsa, nie okazała się finansowym osiągnięciem i istnieje spora szansa, że​ jej nowa wersja, wzbogacona w nagrodzoną Oscarem ścieżkę dźwiękowa Phila Collinsa wystarczy, aby wypełnić sale kinowe na całym świecie. Dodatek w postaci Ryana Reynoldsa może sprawić, że będziemy mieli do czynienia z kolejnym gigantycznym hitem o wartości miliarda dolarów.

Źrodło: wegotthiscovered

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Proszę czekać…