Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Mesjasz" - platforma Netflix kasuje serial po pierwszym sezonie 0

Jeżeli jesteście fanami pierwszego sezonu serialu Mesjasz to nie mamy dla Was najlepszych nowin. Włodarze platformy Netflix zdecydowali się anulować produkcję kolejnej odsłony.

Wil Traval, czyli aktor wcielający się w postać Willa Mathersa za pośrednictwem Instagrama pożegnał się z fanami serialu Mesjasz. Ogłosił, że Netflix zdecydował się anulować produkcję po zaledwie jednym sezonie. Oczywiście podziękował wszystkim fanom za wsparcie.

Gwiazdami serialu byli między innymi Mehdi Dehbi, Tomer Sisley, Michelle Monaghan i John Ortiz.

Agentka CIA Eva Geller (Michelle Monaghan) prowadzi śledztwo służące ustaleniu pochodzenia i zamierzeń człowieka (Mehdi Dehbi), który przyciąga międzynarodową uwagę efektownymi zakłóceniami porządku publicznego. Ta charyzmatyczna postać zyskuje popularność w światowych mediach i gromadzi coraz liczniejszych wyznawców opisujących dokonywane przez niego cuda. Geller ściga się z czasem, próbując stwierdzić, czy ten człowiek naprawdę jest mesjaszem, czy tylko oszustem, którego działania zagrażają porządkowi na świecie. Rozwijająca się fabuła jest prezentowana z różnych przeplatających się perspektyw. Oglądamy tę historię oczami m.in. izraelskiego oficera wywiadu (Tomer Sisley), teksańskiego kaznodziei (John Ortiz) i jego córki (Stefania LaVie Owen), palestyńskiego uchodźcy (Sayyid El Alami) oraz dziennikarki (Jane Adams) opisującej sprawę w mediach.

Źrodło: TV Series Finale

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

i_darek1x

"Katolandja" rządzi !

ar23s

Wielka szkoda, bo potencjał na kontynuację był.

Proszę czekać…