Jim Sturgess w Hearthless 0

Im ciemniej, tym więcej widzisz – teaser plakat filmu Hearthless.

ComingSoon.net udostępniło pierwszy plakat filmu „Heathless” z Jimem Sturgessem, gwiazdą „21” na pierwszym planie.

Brytyjczyk Jim Sturgess zabłysnął międzynarodowo w musicalu „Across the Universe” – historii opowiedzianej piosenkami Beatlesów. Zdobył serca wielu kobiet i najwyraźniej wielu reżyserów, ponieważ zaraz po musicalu, posypały się propozycje pracy w następnych filmach, w kolejności: „Kochanice króla”, „21”, „Crossing over”, „Fifty Dead Men Walking? oraz na koniec „Hearthless”.

Zdjęcia do „Hearthless” rozpoczną się 8 czerwca i kręcone będą w Londynie i na Wyspie Man.

Scenariusz Philipa Ridley'a to współczesna historia Fausta. Akcją skupia się wokół młodego mężczyzny (Sturgess), który podstępnie zostanie wmanewrowany w pakt z diabłem i teraz walczy, by uratować własną duszę.

Oprócz Sturgessa w filmie zobaczymy również Cl?mence Po?sy (Wojna i Pokój, Harry Potter i Czara Ognia), Noel Clarke, Timothy Spall (filmy o Harrym Potterze, Sweeney Todd), Eddie Marsan, Joseph Mawle i wchodzące brytyjskie gwiazdy Luke Treadaway i Jon Macmillan.

Reżyserią zajmie się autor scenariusza – Philip Ridley.

Mityczne stwory, które zaobaczymy w filmie, stworzy Framestore-CFC, zdobywca tegorocznego Oskara i BEFTA za efekty specjalne w „<a href=Złotym Kompasie>Złotym Kompasie”.

!http://gfx1.fdb.pl/xca7ds(Jimm Sturgess na teaserze filmu )!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…