Żołnierze wyruszają na podbój obcej planety w zwiastunie "Skylin3s" 1

Pojawił się oficjalny zwiastun kontynuacji serii science fiction, która miała początek w 2010 roku. Najnowsza produkcja nosi tytuł Skylin3s, a za jej powstanie odpowiada ponownie Liam ​​O'Donnell.

Przypomnijmy, że seria rozpoczęła się od produkcji Skyline (2010), gdzie nastąpiła inwazja kosmitów, w Beyond Skyline (2017) ludzie zaczynają z nimi walczyć, natomiast w Skylin3s, długo oczekiwanej trzeciej odsłonie przebojowej serii science-fiction, elitarny zespół udaje się na rodzinną planetę kosmitów w ostatecznej misji ratowania ludzkości.

Minęło już kilka lat, odkąd po raz pierwszy z nieba zstąpiły niebieskie światła z innego świata, gdy rozpoczęła się inwazja obcych na Ziemię. Kiedy pojawia się nowy śmiercionośny obcy wirus, dowódca wojskowy, generał Radford (Alexander Siddig), ostrzega, że ​​bez podjęcia działań obcy powrócą do polowania na ludzi. Aby ocalić Ziemię, superpotężna hybryda człowieka i kosmity Kapitan Rose Corley (Lindsey Morgan) prowadzi zespół elitarnych żołnierzy w śmiertelnej misji poza najdalszymi zakątkami kosmosu na obcą planetę znaną jako Cobalt 1. Tym razem, aby ocalić nasz świat, musimy najechać ich.

W filmie występują Lindsey Morgan, Jonathan Howard, Alexander Siddig i Rhona Mitra. Premiera filmu miała miejsce w tym miesiącu podczas FrightFest Film Festival. Na VOD produkcja zadebiutuje 18 grudnia.

Źrodło: firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JustynaMacugowska

Zapowiada się naprawdę nieźle. Oglądałam dwie poprzednie części, podobały mi się, także i z tą z chęcią się zapoznam :)

Khaosth

I tym sposobem "Skyline" dojdzie do tego punktu fabularnego, do którego "Pacific Rim" nie doszedł od 2012-ego, a "Dzień niepodległości" nie doczłapał się od 1997-ego. W starciu VOD vs Hollywood – 1:0 ;)
Szczerze czekam, bo zwiastun zaskoczył mnie pozytywnie.
PS. Premiera na Frightfeście ma się odbyć dzisiaj.
PS 2. Na oficjalnym facebooku filmu jest fajny plakat łączony całej trylogii.

Proszę czekać…