Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kluczowa scena z "Avengers: Koniec gry" była improwizowana 0

Jeden z kulminacyjnych momentów w filmie Avengers: Koniec gry był improwizowany. Potwierdza to jeden z reżyserów pracujących dla Marvel Studios.

W trakcie finałowego starcia w widowisku Avengers: Koniec gry, bohaterowie robią wszystko, aby utrzymać Thanosa z dala od Kamieni Nieskończoności. W pewnym momencie, gdy los wszechświata wisi na włosku, Doktor Strange wyciąga palec w kierunku Iron Mana, potwierdzając tym samym, że znajdują się w jedynym scenariuszu z ponad 14 mln, w którym udaje się pokonać Szalonego Tytana.

Na Twitterze owy gif został wykorzystany przez jednego z fanów w trakcie dyskusji. Scott Derrickson wyjawił, że scena została zaimprowizowana przez odtwórcę roli Doktora Strange’a, Benedicta Cumberbatcha. Ten prosty gest okazał się niezwykle ważny w kontekście starcia tytułowej grupy superbohaterów z Thanosem.

Przypomnijmy, że to właśnie Scott Derrickson wprowadził do Kinowego Uniwersum Marvela postać Doktora Strange’a. W 2016 roku premierę miał solowy film, którego głównym bohaterem był Sorcerer Supreme.

Improwizacja czy też nie, filmy o Avengers wyszły braciom Russo wspaniale i były pięknym zwieńczeniem wielu lat pracy nad MCU przez ogromną liczbę ludzie.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…