Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Twórcy "Domu z papieru" powracają z nowym serialem akcji - zobaczcie teaser "Sky Rojo" 0

Przeżyć następne pięć minut. Taki jest plan. Twórcy Domu z papieru Álex Pina i Esther Martínez Lobato powracają z nowym serialem akcji.

Twórcy Domu z papieru zapraszają na kolejny serial pełen akcji, czarnego humoru i czystej adrenaliny. Sky Rojo – nowy tytuł na Netflix, będzie miał swoją światową premierę 19 marca. Pierwszy sezon będzie się składał z ośmiu 25-minutowych odcinków, będących mieszanką gatunków, które twórcy serialu, Álex Pina i Esther Martínez Lobato, nazwali "latynoską miazgą".

Trzy prostytutki — Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) i Gina (Yany Prado) — postanawiają uciec z nocnego klubu Las Novias Club w poszukiwaniu wolności. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo (Asier Etxeandia), wspierany przez specjalistów od mokrej roboty, Moisesa (Miguel Ángel Silvestre) i Christiana (Enric Auquer). Kobiety wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż, podczas której muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom, wiedząc, że każda sekunda może być ich ostatnią. W czasie ucieczki odkrywają potęgę przyjaźni oraz to, że razem są silniejsze i mają większą szansę na odzyskanie normalnego życia.

Chcieliśmy, aby "Sky Rojo" cechowało się szaloną akcją przez całe 25-minut każdego odcinka, tak aby podkreślić dynamiczną naturę fabuły: nieustannej ucieczki i wyścigu o przetrwanie. Zwykle dopiero w trzecim akcie filmu czy odcinka serialu następuje kumulacja całej energii i prawdziwy wybuch wszystkich konfliktów, które są napędem historii. My postanowiliśmy sprawić, że akcja serialu będzie miała taki szalony bieg przez cały sezon.

mówią Álex Pina i Esther Martínez Lobato

Serial powstawał w Madrycie i na Teneryfie. Producenci Sky Rojo potwierdzili powstanie dwóch ośmioodcinkowych sezonów.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…