Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Armia umarłych" - zapowiedź nowego filmu Zacka Snydera 0

Netflix udostępnił zapowiedź nowego filmu Zacka Snydera, Armia umarłych. Zapowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu. Serdecznie zachęcamy do oglądania i komentowania.

fot. materiał prasowe

Po wybuchu epidemii zombie w Las Vegas grupa najemników podejmuje śmiertelne ryzyko i wchodzi do strefy objętej kwarantanną, aby dokonać skoku wszech czasów.

Poniżej możecie obejrzeć teaserową zapowiedź filmu:

Obsada aktorska filmu: Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana De La Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Garret Dillahunt, Tig Notaro, Raúl Castillo, Huma Qureshi, Samantha Win, Richard Cetrone i Michael Cassidy.

Film zapowiada się naprawdę ciekawie. Sam Zack Snyder opisuje go, jako zombie heist movie, co samo w sobie jest całkiem intrygujące.

Spodziewasz się czystego chaosu z zombiakami i dostajesz to w 100 procentach. Ale także niesamowite postacie podczas fantastycznej przygody. Ludzie będą zaskoczeni, jak dużo ciepła i prawdziwych emocji posiadają ci wspaniali bohaterowie.

mówi Snyder

Warto pamiętać, że pomysł na Army of the Dead zakiełkował w głowie Snydera już w 2004 roku, kiedy to tworzył remake kultowego Świt żywych trupów George'a A. Romero.

Premiera już 21 maja 2021 roku w serwisie platformy streamingowej Netflix!

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

fajnie sie zapowiada, Drużyna A z zombiakami

Proszę czekać…