Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do "Niezniszczalnych 4" jeszcze jesienią tego roku? 1

Fani serii "Niezniszczalni" cały czas czekają na kolejną odsłonę serii akcji z gwiazdami tego typu kina. Możliwe, że już niebawem ich nadzieje staną się rzeczywistością.

Niezniszczalni - materiały prasowe

Były zawodnik MMA, który obecnie pała się fuchą aktora, czyli Randy Couture, miał okazję być gościem programu "The Jenna Ben Show", w który został zapytany o aktualny status filmu "Niezniszczalni 4".

Wygląda na to, że będziemy robili "Niezniszczalnych 4". Kopią w tym od kilku lat, ale niedawno dowiedziałem się od mojego agenta, że ​​pracują nad scenariuszem i planują kręcenie "Niezniszczalnych 4" na jesień. Także sam jeszcze nie widziałem scenariusza. Kilka lat temu mieli jeden gotowy, ale gdzieś zniknął, taki to już biznes.

mówił Couture

Randy Couture jest również entuzjastą i z wielkim podziwem opisuje ekipę, z którą przyszło mu pracować na planie – To niesamowita grupa facetów, przebywając, z którą można się uczyć i dobrze się bawić.

Niezniszczalni to napisany przez Sylvestra Stallone'a początek serii, który skupia na planie wiele ikonicznych nazwisk w kontekście kina akcji. W filmach z owego cyklu pojawili się Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Dolph Lundgren, Jet Li, Terry Crews, Bruce Willis, Steve Austin, Chuck Norris, Liam Hemsworth , Jean-Claude Van Damme, Ronda Rousey, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Kelsey Grammer, Harrison Ford i Mel Gibson.

Czy Wy też czekacie na kolejną misję Niezniszczalnych?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…