Zwiastun Knowing 0

Pojawiła się zapowiedź nowego filmu Alexa Proyasa, twórcy Ja, Robot

Kolejny weekend, kolejna wielka premiera w Stanach Zjednoczonych w postaci Hancocka. Do niego dołączono parę trailerów, w tym Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia i Knowing Alexa Proyasa. Twórca znany z takich kultowych filmów jak Kruk i Mroczne Miasto, a potem widowisko pod tytułem Ja, Robot.

KnowingKnowing

Akcja filmu działa będzie się w małym amerykańskim miasteczku. Nauczyciel w szkole swojego syna znajduje tajemniczą kapsułę zawierającą niezwykłe proroctwa. Badając je mężczyzna, przekonuje się, że ilustrują one tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w niedawnej przeszłości, oraz prawdopodobnie te, które dopiero nastąpią. Dalsza analiza utwierdza go w przekonaniu, że koniec świata nastąpi za tydzień, a w te tragiczne wydarzenia w jakiś sposób uwikłany zostanie jego syn.

W Knowing główne role zagrają, Nicolas Cage i Rose Byrne.

Powoli widać, że Hollywood próbuje filmy o apokaliptycznym klimacie. W tym roku mieliśmy już Zdarzenie, a za rok szykuje się między innymi 2012 Rolanda Emmericha. Ciekawe, czy któryś odniesie wielki sukces, co na pewno pociągnie za sobą stworzenie kolejnych obrazów o takich treściach.

Premiera w Stanach odbędzie się 20 marca 2009 roku.

Zapraszam do oglądania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

opatrznik

Mam mieszane uczucia choc zwiastun mnie zaciekawil. Z jednej strony cos nowego z drugiej patrzac na to ogolnikowo znowu ta sama historyjka tylko inaczej pokazana.

Proszę czekać…