Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Reacher" - Amazon pokazał pierwszy zwiastun nowego serialu akcji 0

Amazon Studios zaprezentowało zwiastun swojego kolejnego serialu akcji, który tym razem będzie adaptacją książek o przygodach Jacka Reachera.

"Reacher"

Fabuła podąża za Jackiem Reacherem, weteranem wojskowym, który niedawno wkroczył w życie cywilne. Reacher jest włóczęgą, nie ma przy sobie telefonu, korzysta jedynie z najpotrzebniejszych rzeczy podróżując i okrywając kra, któremu kiedyś służył. Kiedy przybywa do małego miasteczka Margrave w stanie Georgia, spotyka społeczność zmagającą się z pierwszym od 20 lat zabójstwem. Gliny natychmiast go aresztują, a naoczni świadkowie twierdzą, że widzieli Reachera na miejscu zbrodni. W trakcie starań udowodnienia swojej niewinności, zaczyna wyłaniać się głęboko zakorzeniony spisek, który będzie wymagał bystrego umysłu i twardych pięści Reachera, aby się z nim uporać. Jedno jest pewne: wybrali niewłaściwego faceta na kozła ofiarnego.

Sezon pierwszy Reachera oparty jest na pierwszej powieści Lee Childa o Jacku Reacherze "Killing Floor". Scenariusz został napisany nominowanego do nagrody Emmy, Nicka Santora.

W roli głównej pojawia się Alan Ritchson. Premiera Reachera została zaplanowana na 4 lutego 2022 roku. Oczywiście na platformie streamingowej Amazon Prime Video.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun oraz plakat promujący Reachera.

podpis pod obrazkiem

Źrodło: Amazon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

gasd

Jeszcze miesiąc… ciekawe czy dadzą sezon w całości , czy podzielą na odcinek co tydzień.

Bercik022

Ciekawy jestem, mam całą serię więc i duże wymagania co do serialu. Trochę niepokoi mnie, że jest aż za bardzo zbity, jak by sterydy brał. Gerard Butler jak by go na blond zrobić to by mocno pasował do opisu z książek :P

gasd Bercik022

@Bercik022 Butler musiałby nieco przypakować. Ten zdecydowanie lepiej pasuje niż Cruze jeżeli chodzi o warunki fizyczne.

Bercik022 gasd

@gasd Tyle, że Reacher był wysoki ale nie był jak jakiś Terminator. Miał te swoje 195 cm jak dobrze pamiętam i był zbudowany ale nie wyglądał jak by brał sterydy. 13 Lat w żandarmerii nie zrobią z ciebie czołgu.
https://pl.pinterest.com/pin/461900505506293085/ tu masz zdjęcie Butlera i dobrze wygląda, wzrost jedynie te 7 cm niższy ale to jest mały detal w porównaniu do Toma Cruise :P

gasd Bercik022

@Bercik022 Zgadza się, w książkach Reacher nigdy nie pakował. Z tego co pamiętam to był kawał chłopa, który był silny "naturalnie", ale zawsze go sobie wyobrażałem w stylu blond Arniego. Ten i tak mi pasuje bardziej od Toma :p

Tom Cruise minusuje komentarze.

Przynajmniej nie Tom Cruz i jego 170cm wzrostu.

Proszę czekać…