Prawnik Ben Affleck 0

Ben Affleck jest gotów zagrać prawnika w komedii Mike’a Judge Extract studia Miramax, do której zdjęcia zaczną się w poniedziałek.

Aktor negocjuje właśnie warunki roli prawnika wszędzie i na siłę szukającego klientów. Film opowiada o właścicielu (Jason Bateman) fabryki produkującej ekstrakty z kwiatów, który zmaga się z problemami w pracy i ciągnącym się pechem oraz romansem żony z jakimś żigolo.

W filmie zagra również Clifton Collins Jr., który jako pracownik fabryki straci część ciała w dziwnym wpadku i będzie żądał wysokiego odszkodowania. Zobaczymy też Milę Kunis i Kristen Wiig.

Zdjęcia zaczynają się w poniedziałek w Los Angeles.

Scenariusz napisał Judge i wraz z Johnem Altschulerem i Mike’m Rotenbergiem ma zamiar film wyproodukować.

Affleck od lat związany jest ze studiem Miramax. Współpracę zapoczątkował Good Will Hunting a było to w czasach ery braci Weinstein. W zeszłym roku mogliśmy oglądać również jego debiut reżyserski Gone Baby Gone. Ostatnią znacząca rolę zagrał w 2006 roku w filmie Hollywoodland. A wkrótce ocenimy jego grę w State of Play (Universal) i He's Just Not That Into You (Warner Bros.).

Collinsa wkrótce zobaczymy w The Perfect Game i Crank 2 (Lionsgate), Horsemen (Mandate) oraz w prequelu Star Trek (Paramount).

Ben Affleck w Przetrwać ŚwiętaBen Affleck w Przetrwać Święta

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…