Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Anya Taylor-Joy może dostać kontrowersyjną rolę w ''Fantastic 4'' 0

Trwa kompletowanie obsady do filmu Fantastic 4. Jedną z aktorek mających dołączyć do obsady jest gwiazda serialu Gambit królowejAnya Taylor-Joy. Jej angaż może jednak wywołać niemałe kontrowersje.

''Wiking''

Aktorka bowiem przymierzana jest do roli Srebrnego Surfera. Bohater ten w komiksach jest mężczyzną, tak więc jeśli Marvel zdecyduje się na taki angaż to zmieni płeć tej postaci, co nie wszystkim fanom MCU może się spodobać.

Obecnie w obsadzie Fantastic 4 jest Pedro Pascal, który wcieli się w Reeda Richardsa. Film ma wyznaczoną datę premiery na 2 maja 2025 roku, tak więc wkrótce z pewnością poznamy główną obsadę produkcji, bowiem wiosną mają rozpocząć się już prace na planie. Ten umiejscowiony będzie w Pinewood Studios w Londynie.

Za kamerą Fantastic 4 stanie Matt Shakman mający na swoim koncie serial WandaVision.

Anyę Taylor-Joy w najbliższym czasie będziemy mogli oglądać u boku Chrisa Hemswortha w filmie Furiosa, prequelu Mad Max: Na drodze gniewu.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Chaotic

Mogłaby zagrać Niewidzialną kobietę, wypadłaby lepiej niż mdła Alba.

ana481516 Chaotic

@Chaotic zgadzam się, prawie idealny wybór

jacks

Nie ma co od razu robić afery jak połowa internetów. Marvel już przedstawił w komiksach kobiecą wersję Surfera z Ziemi 829 – Juno. Nie koniecznie musimy więc dostać nową wersję Norrina Rada. Oczywiście o ile ten angaż najpierw zostanie oficjalnie potwierdzony.

john6

jako kobieta też może zostać surferem, dorobią historię, że za dawych czasów gdy paliwo kosztowało 1,67 zł jej postać wpadła do beczki z magicznym napojem w odległej krainie Galów, ale z powodu jazdy autobusoami bez biletu ukrywała się do dzisiaj ;)

Proszę czekać…