Nowe plakaty 1

Pojawiły się nowy plakaty filmów, które będziemy mogli niedługo oglądać Righteous Kill, Body of Lies oraz Piły 5

W sieci Kłamstw reżyseruje Ridley Scott znany nam przede wszystkim z Gladiatora, Thelma i Louise czy Helikopter w Ogniu. W obsadzie filmu znaleźli się: Russell Crowe (Gladiator) , Leonardo DiCaprio (Aviator), Mark Strong (Stardust) , Carice van Houten (Czarna Księga),Ben Youcef (Ultimatum Bourne'a), Ali Suliman (Królestwo). Zdjęcia zrobił Alexander Witt(Casino Royale, Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły) a muzykę skomponował Marc Streitenfeld. Ostateczne poprawki na scenariusz naniósł Steve Zaillian, który pracował na planie z Ridleyem i Crowem podczas produkcji American Gangster.

W Sieci Kłamstw będzie miał premierę w Stanach Zjednoczonych 10 października 2008 roku, a w Polsce niedługo później, bo 30 października.

Body of LiesBody of Lies

Główne role w Righteous Kill grają legendarni aktorzy: Al Pacino i Robert De Niro.

Mimo, że ostatnio niektórzy narzekają, że grają w słabszych filmach, nikt nie zaprzeczy faktowi, że są to jedni z najlepszych żyjących aktorów. Zobaczyć ich razem na ekranie to zawsze jest nie lada gratka.

De Niro i Pacino grają detektywów, którzy od 30 lat pracują w Nowym Jorku. Powinni już przechodzić na emeryturę, lecz wówczas na ulicach pojawia się seryjny morderca. Na pierwszą ofiarę wybrał alfonsa, który uniknął karzącej ręki sprawiedliwości. Okazuje się, że morderstwo łączy się z dawną sprawą, którą obaj uznali za rozwiązaną i zamkniętą.

Righteous KillRighteous Kill

Piłę 5 reżyseruje David Hackl.

Scenariusz do Saw V napisany został przez Patricka Meltona i Marcusa Dunstana (Saw IV). Pełna obsada filmu prezentuje się następująco: Tobin Bell, Julie Benz, Scott Patterson, Costas Mandylor, Mark Rolston oraz Meagan Good.

Amerykańska premiera filmu została przewidziana na 24.10.2008. Do polskich kin Piła V trafi zapewne na początku przyszłego roku.

Saw 5Saw 5

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

marek22

z plakatu Piły V można wywnioskować, że to będzie ostatnia część…szkoda:(

Ronaldinho marek22

Będzie jeszcze jedna – szósta, ostatnia. O tym mówią producenci już od około trzech lat.

:D Oby pił byłoby jak najwięcej. Strasznie się na nich bawię.

Ronaldinho

Do polskich kin "Piła V" trafi 24 października :)

Proszę czekać…