Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Rebecca Ferguson z angażem w filmie sci fi Amazona ''Mercy'' 0

Rebecca Ferguson, którą kojarzyć możecie z Diuny czy serialu Silos, otrzymała właśnie angaż w najnowszym projekcie Amazon MGM Studios. Aktorka w ’’Mercy’’, filmie należącym do gatunku science fiction wystąpi u boku Chrisa Pratta.

Rebecca Ferguson, ''Diuna: Część druga''

Za kamerą Mercy stanie Timur Bekmambetov mający na swoim koncie rosyjskie filmy Straż nocna i Straż dzienna, a także hollywoodzkie dzieła takie jak Wanted – Ścigani czy Ben-Hur. Produkcją filmu zajmie się doświadczony producent Charles Roven. Zdjęcia rozpocząć mają się wiosną.

Marco van Belle pisze scenariusz filmu, którego akcja rozgrywać ma się w niedalekiej przyszłości. Na świecie robi się coraz bardziej niebezpiecznie, gwałtownie wzrosła liczba przestępstw śmiertelnych. Chris Pratt wcieli się w detektywa oskarżonego o brutalne przestępstwo i zmuszonego do udowodnienia swojej niewinności. Rola Ferguson nie została ujawniona.

Amazon MGM Studios ma podobno wobec filmu wielkie oczekiwania i będzie starało się zapewnić mu kinową premierę. Oby nie wyszło tak jak w przypadku Road House.

Ferguson obecnie podziwiać możemy na kinowym ekranie w roli Jessici w filmie Denisa Villeneuve’a Diuna: Część druga. Jest zaangażowana także w drugą część Mission Impossible – Dead Reckoning.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…