Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Axel Foley powraca w zwiastunie komedii ''Gliniarz z Beverly Hills: Axel F'' 0

Netflix zaprezentował nowy zwiastun filmu powstałego po 40 latach od premiery pierwszego Gliniarza z Beverly Hills. W głównej roli powraca Eddie Murphy, który od początku przewodzi tej serii.

Detektyw Axel Foley (Eddie Murphy) znów patroluje ulice Beverly Hills. Razem z córką (Taylour Paige), której życie jest zagrożone, swoim nowym partnerem (Joseph Gordon-Levitt) i dawnymi kumplami, Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) i Johnem Taggartem (John Ashton), postanawia udaremnić niecny spisek — i mocno podgrzać przy tym atmosferę.

Producentami filmu są Jerry Bruckheimer, Eddie Murphy i Chad Oman. Za kamerą stanął Mark Molloy. Praca nad tą komedią akcji jest dla niego debiutem jeśli chodzi o projekt pełnometrażowy. W obsadzie oprócz wspomnianych wyżej znajdują się także Paul ReiserBronson Pinchot i Kevin Bacon. Scenariusz napisał Will Beall wraz z Tomem Gormicanem i Kevinem Ettenem.

Premiera filmu Gliniarz z Beverly Hills: Axel F już 3 lipca, tylko w Netflix.

Pierwszy film o gliniarzu z Beverly Hills, wyreżyserowany przez Martina Bresta, miał premierę w 1984 roku. Szybko stał się wielkim sukcesem finansowym, przynosząc około 234 miliony dolarów w światowych kasach i pomógł Murphy’emu w dalszej karierze aktorskiej. Po Gliniarzu z Beverly Hills pojawiły się dwie kontynuacje: Gliniarz z Beverly Hills II z 1987 roku i Gliniarz z Beverly Hills III z 1994 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

Jestem bardzo ciekaw tej produkcji, po zwiastunie zapowiada się dobrze czuć klimat starych części. Mam sentyment to gliniarza i na bank Bay wzorował się na tych filmach tworząc swoich bad boysow.

Proszę czekać…