"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Travis Wright i Łowca Androidów 2 0

Scenarzysta takich filmów jak Eagle Eye oraz The Warriors piszę scenariusz do sequela kultowego filmu

O planach napisania sequela do kultowego filmu Ridleya Scotta Łowca Androidów podczas warsztatów dla młodych scenarzystów poinformował Travis Wright, który jest odpowiedzialny za współtworzenie scenopisu do Eagle Eye.

Wright zapowiedział, iż powstało już kilka wersji scenariusza, które jak na razie nie zostały pokazane żadnemu z dużych studiów filmowych. Poinformował, iż do momentu powstania pierwszych podstawowych wizualizacji niektórych scen akcji nie chcę pokazywać żadnych z wersji.

Początkowo nad scenariuszem współpracować mieli Wright oraz inny scenarzysta Eagle EyeJohn Glenn. Jednak ten drugi zdecydował się zrezygnować z pracy nad nowym projektem, gdyż uważał, iż pierwsza część ma tak imponujący poziom, że ciężko byłoby dorównać mu.

Eagle Eye 2008Eagle Eye 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

kill 2008-10-03

Nie. Okropna wiadomość.

Darth_Artur 2008-10-02

Tam to tak jest napisane jakby on sobie napisał to i będzie chodził od drzwi do drzwi i pytał kto mi to nakręci

Adam_Siennica 2008-10-02

No w tym przypadku raczej ktoś sobie zamówił scenariusz tego pana :P

Napisać raczej może, z prawami autorskimi to już kwestia czy ktoś go kupi. Tak samo jak my możemy pisać "opowiadanie z Gwiezdnych Wojen" czy Trekkies ze Star Treka, a czy będzie z tego film to już inna bajka.

Darth_Artur 2008-10-02

W ogóle jak to jest? Każdy scenarzysta może napisać scenariusz do sequele dowolnego filmu? nie ma jakichś praw autorskich czy coś?

Adam_Siennica 2008-10-02

Z Flipa i Flapa to zrobią remake :P:P:P

Proszę czekać…