"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz Transmorphers 0

Studio The Asyleum, które słynie z tworzenia niskobudżetowych kopii wielkich hitów kinowych właśnie wydało pierwszy trailer do filmu Transmorphers: Fall of Man, który jest kopią Transformers: Zemsta upadłych. W niskobudżetowej wersji tego studia wystąpią Bruce Boxleitner, Jennifer Rubin oraz Shane Van Dyke.

Transmorphers: Fall of Man (2009)

The Asyleum dotychczas stworzyło takie filmy jak: The Terminators, Street Racer, Sunday School Musical, Transmorphers, Snakes on a Train, I Am Omega, Da Vinci Treasure czy Temple of the Skulls. Wszystkie produkcje były "kopiami" bardzo popularnych filmów, na które widzowie chętnie wybierali się do kin. Studio wypuszcza płyty ze swoimi filmami w momencie premiery kinowej licząc, iż część widzów skusi się na ich film.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi filmu Transmorphers: Fall of Man:

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Elros

Sam się kiedyś tak wkopałem z Wojną Światów. Jakiś rok po premierze w kinach, patrzę na gazety w kiosku, a tam Wojną Światów w pudełku DVD za 9.99. Oczywiście biorę, włączam, a tam niespodzianka. :D Badziew z budżetem miliona dolarów, z efektami gorszymi od laików z YT.
Jako przestrogę na przyszłość polecam spis:
http://www.joemonster.org/art/8757/Jak-zarobic-na-najwiekszych-hollywoodzkich-hitach

Darth_Artur

Oni te filmy od razu na DVD wydają. I ich głównym klientem jest ktoś niezorientowany w kinie, kto będzie myślał że kupuje oryginalny film.
Dawniej nie robili takich sztuczek, tylko kręcili zwykłe badziewne kino. Ale kiedyś wydali na DVD film o takim samym tytule jak jakiś film co wchodził do kina (już nie pamiętam co to było) i ich dochód z tego filmu był parę razy większy od innych. No i wtedy wykminili pomysł na biznes:)

piwo_war

Że im się chce w ogóle takie filmy robić… przecież wiadomo, że niewiele ludzi na to pójdzie (chyba ;))

Proszę czekać…