"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Będzie Transformers 3? 0

Najbardziej interesujące pytanie, jakie zadają sobie kinomani od kilku dni to fakt czy powstanie trzecia część filmu Transformers. Wydaje się, że dla studia będzie to priorytet skoro Transformers 2 zarobił w ciągu pierwszych pięciu dni nieco ponad 200 mln $. Ale problemem mogą być niskie recenzje zarówno wśród krytyków jak i samych widzów. Największe pytanie to jednak czy Michael Bay wyreżyseruje trzecią cześć.

Reżyser Michael Bay

Jeszcze kilka miesięcy temu reżyser Michael Bay twierdził, iż nawet, jeśli miałby nakręcić kolejną część to zrobiłby to za kilka lat. Chciałby wpierw odpocząć od tej produkcji. Ale niedawno studio poinformowało, że planuje premierę trzeciej części cyklu na 2011 rok. A to oznaczałoby, że produkcja musiałaby ruszyć najpóźniej za pół roku. Czyli Bay nie miałby czas na nakręcenie czegoś innego.

Na chwilę obecną jedynie, co wiadomo to fakt, iż dwaj scenarzyści Alex Kurtzman i Roberto Orci na pewno nie będą odpowiadali za pisanie nowego skryptu. Obaj już oficjalnie powiedzieli, iż teraz chcą się zająć czymś innym.

Czy więc szybko powstanie trzecia część cyklu? Zobaczymy.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…