Say hello to my little friend ;>

UFO atakuje w zwiastunie District 9 0

Studio Sony zaprezentowało niesamowity, pełny zwiastun do District 9. Obraz wyreżyserował na podstawie własnego pomysłu Neill Blomkamp, a głównym producentem i mentorem autora jest Peter Jackson. Pierwszoplanowe role zagrali Jason Cope oraz Sharlto Copley. Amerykańska premiera została zaplanowana na 14 sierpnia.

District 9

Zobacz w HD 480p

Jest to opowieść o fikcyjnej dzielnicy w jednym z krajów Południowej Afryki, w której mieszkają kosmici planujący inwazje na Ziemie. Pod kontrolą rządu pilnowani są, aby nie udało im się wydostać poza tytułowy teren. Wkrótce okazuje się, że zainfekowali jednego z agentów rządowych. Czy stanie się on kluczem do zniszczenia ziemi?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Czechu 2009-07-10

No przydało by się. Zapowiada się na typowy film na który warto wybrać się do kina. szkoda by było gdyby u nas to olali:).

Vermin 2009-07-09

Z tego co się zorientowałem na razie brak polskiej premiery. Mam nadzieję że nie będziemy tu mieli kolejnego gigantycznego poślizgu.

Darth_Artur 2009-07-09

Przyłączam się do pytania.
A zwiastun fajny. Mam nadzieje tylko, że film nie będzie skupiał głównie na akcji, tylko, że w jakiś głębszy sposób pokaże relacje ludzie-kosmici. W końcu nie bez przyczyny akcja dzieje się W RPA i robią tą kampanie reklamową ze znakami for humans only. W każdym razie czekam na ten film.

Adam_Siennica 2009-07-09

Dla mnie zapowiada się mega ciekawie, a efekty wyglądają równie świetnie. Myślę, że będzie to czarny koń sezonu letniego :)

Grzegorz_Derebecki 2009-07-09

Jak tylko recenzje będą przychylne to wybiorę się do kina :D Zwiastun bardzo mi się podoba.

Proszę czekać…