Say hello to my little friend ;>

UFO atakuje w zwiastunie District 9 0

Studio Sony zaprezentowało niesamowity, pełny zwiastun do District 9. Obraz wyreżyserował na podstawie własnego pomysłu Neill Blomkamp, a głównym producentem i mentorem autora jest Peter Jackson. Pierwszoplanowe role zagrali Jason Cope oraz Sharlto Copley. Amerykańska premiera została zaplanowana na 14 sierpnia.

District 9

Zobacz w HD 480p

Jest to opowieść o fikcyjnej dzielnicy w jednym z krajów Południowej Afryki, w której mieszkają kosmici planujący inwazje na Ziemie. Pod kontrolą rządu pilnowani są, aby nie udało im się wydostać poza tytułowy teren. Wkrótce okazuje się, że zainfekowali jednego z agentów rządowych. Czy stanie się on kluczem do zniszczenia ziemi?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Czechu

No przydało by się. Zapowiada się na typowy film na który warto wybrać się do kina. szkoda by było gdyby u nas to olali:).

Vermin

Z tego co się zorientowałem na razie brak polskiej premiery. Mam nadzieję że nie będziemy tu mieli kolejnego gigantycznego poślizgu.

Darth_Artur

Przyłączam się do pytania.
A zwiastun fajny. Mam nadzieje tylko, że film nie będzie skupiał głównie na akcji, tylko, że w jakiś głębszy sposób pokaże relacje ludzie-kosmici. W końcu nie bez przyczyny akcja dzieje się W RPA i robią tą kampanie reklamową ze znakami for humans only. W każdym razie czekam na ten film.

Adam_Siennica

Dla mnie zapowiada się mega ciekawie, a efekty wyglądają równie świetnie. Myślę, że będzie to czarny koń sezonu letniego :)

Jak tylko recenzje będą przychylne to wybiorę się do kina :D Zwiastun bardzo mi się podoba.

Proszę czekać…