"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe plotki o Hobbicie 0

W najbliższym czasie należy się spodziewać sporej ilości nowych plotek na temat planowanej produkcji filmu Hobbit, Petera Jacksona jednak my postaramy się wam od razu oceniać, które wydają się prawdzie a które to po prostu bzdura. I tak na początek pierwsze plotki dotyczące tej produkcji. W tym ta, w której to Daniel Radcliffe miałby zagrać Bilbo Baginsa.

Peter Jackson i Hobbit

Zaczniemy od zdementowania plotki mówiącej, iż Daniel Radcliffe miałby zagrać Bilbo Baginsa. Aktor już ujawnił, iż ani nie rozmawiał z producentami na ten temat ani jego zdaniem nie nadawałby się do tej roli. Poza tym sam, Peter Jackson zagadnięty przez jednego z paparazzich o to czy to prawda powiedział, że chyba nikt nie wierzy w te plotki.
Nadal jednak w Hollywood krąży pogłoska, iż w tej roli miałby wystąpić James McAvoy lub David Tennant.

Druga plotka dotyczy pomysłu, aby Hobbit został nakręcony w wersji trójwymiarowej. Zwolennikiem tego pomysłu jest rzekomo jeden z producentów Władcy Pierścieni, który jest również zaangażowany w przygotowania do Hobbita. Przy okazji tego ujawniono informację jakoby Peter Jackson chciał teraz nakręcić dwa filmy będące wierną adaptacją powieści J.R.R. Tolkiena oraz trzeci, który byłby pomostem łączącym wydarzenia z Hobbita i Władcy Pierścieni. Ale czy tak będzie ciężko oceniać.

Kolejna informacja dotyczy postaci smoka Smauga. Według serwisu Marketsaw postać ta ma być o wiele bardziej mroczniejsza niż tą, którą znamy z książki.

Zobaczymy ile z tego wszystkiego okaże się prawdą.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Jose0

Dan nie pasuje, po roli w HP nie mogę go sobie wyobrazić gdzie indziej, ale McAvoy jak najbardziej. Wersja 3D to najgorszy pomysł, zamiast komplikować sprawę i udziwniać wszystko, zaczęliby kręcić film, zostały im tylko 2 lata, a dla takiej książki, to bardzo mało, jeśli film to będzie bagno, to będzie jedynie ich wina!

Proszę czekać…