"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Fringe przed północą 0

Wkrótce w stacji TVN zostanie wyemitowany pierwszy odcinek bardzo popularnego za oceanem serialu, Fringe. Polski tytuł serialu to Fringe: Na granicy światów a emisja rozpocznie się, już 10 września, o godzinie 23:40. Do kolejny przykład tego jak niezrozumiała jest polityka wielu stacji telewizyjnych wobec amerykańskich produkcji serialowych.

Kadr z serialu Fringe (2009)

Stacja TVN od kilku lat prowadzi bardzo niezrozumiałą politykę ściągania amerykańskich seriali. Otóż mimo wcześniejszych deklaracji, iż obraz będą mogli oglądać wszyscy widzowie zdecydowano się, iż obraz zostanie pokazany w każdy czwartek na 20 minut przed północą. Dlaczego – niestety nie wiadomo?

Nie dziwmy się, więc, iż po słabych wynikach oglądalności serial ostatecznie zostanie zdjęty z anteny po pierwszym sezonie.

Źrodło: www.showtv.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ronaldinho 2009-08-25

Mi to i tak wisi, że TVN se puści o tej porze a nie innej, bo i tak tego z lektorem nie mam zamiaru oglądać. Tylko House’a jakoś dobrze mi się ogląda z lektorem, więc jak leci na TVP2 to zasiadam przed telewizor, jednak nie jest to lepsze od napisów, raz, że z zasady, a dwa trochę czasami za bardzo są skracane dialogi.

MacT 2009-08-24

Może nie będzie tak źłe, pomimo późnej pory emisji "Dexter" miał przyzwoitą oglądalność, dzięki czemu już na dniach pojawi się 3 sezon. Chociaż przyznaje polityka tej stacji jest dla mnie również niezrozumiała. Jednak zdecydowanie bardziej denerwuje mnie brak szacunku dla widza. Mogę się założyć, że szanowny TVN z wybiciem września zawiesi emisję takich seriali jak "Agenci NCIS", "Detektyw Monk" czy też innych hitowych seriali, tylko po to by maltretować widza kolejnymi odcinkami "Na wspólnej", "Teraz albo nigdy" lub co gorsza "Nianią" Co gorsza zauważyłem, że seriale made in USA w tej stacji służą jedynie do zapychania wakacyjnych lub późno wieczornych dziur. W przypadku TVN-u tak naprawdę czekam jedynie na serial "Naznaczony" Jeśli chodzi o stacje telewizyjne i seriale to najlepiej wywiązuje się Polsat. TVP1 i TVP2 też w miarę szanują widza. Tak na koniec chyba jednak nie ma co narzekać. Obecnie prędzej czy później pojawi się kolejny sezon serialu X czy Y- jeszcze kilka lat temu TVN wyemitował jeden czy dwa sezony jakiegoś serialu i olewał sprawę (np. Buffy, Stargate SG-1). Ale na szczęście dzięki "legalnym inaczej" środkom możemy oglądać swój ulubiony serial o każdej porze dnia i nocy bez oglądania się na łaskę stacji TV.

Ronaldinho 2009-08-24

Bo ITI robi dużo swoich seriali i woli puszczać w czasie największej oglądalności, a Polacy lubią oglądać shitowe (nie wszystkie) polskie seriale.

Proszę czekać…