Dobry film – o ludzkich emocjach, problemach, drzazgach tkwiących w duszy, z którymi trzeba nauczyć się żyć. Warto go zobaczyć:), jednak ostrzegam: nie nadaje się na wesoły wieczorek filmowy przy piwku z kumplami:P
Beznadzieja. - Nudnawe i niesmieszne. Szkoda czasu. Za duzo bezsensownych sytuacji i nierlnych zbiegow okolicznosci badz tez dzialan.
I o to chyba chodzi we wszystkich filmach Lyncha. One nie maja jasnego wyjaśnienia. Niektórzy pewnie będą sie spierać ale wymyślić znaczenie filmu to co innego jak je znać ;)
Anime majace miejsce w swiecie, w którym obowiazują podobne zasady jak w Equilibrium to Ergo Proxy. Klimat jest troche inny – troche mniej akcji ale może ci sie spodobać.
Ichi the Killer :)
moja zagadka:
http://img384.imageshack.us/my.php?image=hcm3.jpg
miałem ten sam problem co ty w ten sam dzień co kupiłem chodził kilka godzin po czym padł i pisało "zła zawartość pliku" i póki co jest w serwisie
Zgłaszać do PROABIT.
Dużo wiedzy na stronie http://bellwood.olek.waw.pl/
ja widzialem wszystkie poza tymi dwoma nowymi. wiecej widziec nie chce, chociaz 'kto nigdy nie zyl…' moze kiedys obejrze ;]
zgloszenie wysle jutro po lekcjach, bo egzamin jutro :/
w mojej 238U jest tak jak napisałem – kiedy sprawdzam wersje FW to odtwarzacz podaje mi ciagle ta sama co przed aktualizacją czyli 160:0206.
Proszę czekać…