Aktywność

Korr 2258 - pierwsze wrażenia KINO DOMOWE

Tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie…:/

Przewertowałem mnóstwo for zagranicznych o odtwarazach na chipie Zoran i żadna kombinacja nie działa.
Może Proabit zablokował tą opcję?? Ciężko jest coś powiedzieć :/

Pozdrawiam

KORR 2258 -- NAPISY pytanie KINO DOMOWE

Zanim kupiłeś było poczytać forum, a nie teraz lamentować.

Pozdrawiam

Wiwa HD 238U a napisy *.sub KINO DOMOWE

> idarek o 2006-09-06 12:32:04 napisał:
> To o czym poszesz SUB+IDX to modyfikacja SUBa, jakaś odmiana, i tego wiwa
> raczej nie obsłuży.

No właśnie u mnie nie obsługuje, ale kilku uzytkowników Bellwooda 301USB pochwaliło sie że u nich sub’y chodzą, ale najwidoczniej mieli na mysli te sub’y tekstowe o których piszesz.

Mnie natomiast chodzi nie tyle o odmiane tego formatu co raczej o zupełnie inny format napisów. Są to napisy zripowane z orginalnej ścieżki DVD (zdaje sie że można to zrobić programem VobSub)…Są o tyle fajne ze czasem wystepują w wersjach wielojęzycznych i można przełączać podczas odtwarzania pomiedzy różnymi wersjami językowymi…

Ciekawe który odtwarzacz potrafi je obsłużyć…bo w końcu dla kogos te napisy powstają…

Dodano:
Udało mi sie odtworzyć te napisy w VLC Media Player…

Veer-Zaara (2004)

hm… smutne… piekny film!! – **__to jest naprawde piekny film… juz niemoge sie doczekac odejrzenia go,,..:)) ciagle o nim czytam…. ogladam teledyski… zapowiedzi… smutny niestety… mozna sie wypłakac na samych klipach…. ale juz mi sie podoba;)):PP
pozdrawiam…

Ściana (1982)

Super film!
Niedawno go sobie przypomniałem, po latach robi takie samo wrażenie jak na początku, kiedy go widziałem po raz pierwszy chyba w 1983 roku z jakiegoś miernej jakości VHS’a ;)
Także polecam fanom dobrego rocka i nie tylko :)

Nowa seria WIWY 238U z nowym oprogramowaniem? KINO DOMOWE

Może po prostu panowie z Proabitu fabrycznie wrzucaja już tą nową modyfikację FW [WIWA_0206_Rev11J_HD238U_server_018]. Byłoby to całkiem logiczne posunięcie z ich strony…

Nr wersji który wyswietlił sie u Twojej kumpeli wyświetli sie i u Ciebie jak sprawdzisz wersje softu w Twoim odtwarzaczu. To nowe nieoficjalne oprogramowanie nie zmienia bowiem nr-u wersji softu. Co za tym idzie – po numerze wersji oprogramowania w odtwarzaczu nie stwierdzimy czy zmodyfikowany firmware jest juz wgrany do Wiwki czy nie…

Twoja ulubiona aktorka,to... ? LUDZIE KINA

Kristin Kreuk w serialu "Smallville". Dlaczego? To tak jak pytać kogoś, dlaczego podobają mu się zachody Słońca. Jest po prostu piękna :)

Filmy o lesbijkach FILMY

nagi instynkt …….tez tam cos takiego jest

Adrenalina (2006)

:) – Całkiem fajny film wartka akcja i ciekawe zakonczenie polecam

Nowa seria WIWY 238U z nowym oprogramowaniem? KINO DOMOWE

Hmm… dosyć dziwna sytuacja.
Posiadam na własność WIWE 238U zakupioną jakiś 1-2 miesięcy temu. Występował w niej problem m.in. z kolorem napisów opisany tutaj:
http://fdb.pl/tf2960,Wiwa,238U,i,kolorystyka,napisów,i,jej,zapamiętywanie.html

04.09.2006 zamówiłem kolejną sztukę dla kumpeli i już mam się wziąść za aktualizacje firmware tym co jest na forum, ale tchnęło mnie żeby sprawdzić czy błąd ten nadal występuje… i co? I nie występuje, tak jakby ta wiwa miała już nowsze oprogramowanie…. więc sprawdziłem wersje, i wyświetliło się:

VER160:0206 WIWA HD238

Czyli teoretycznie ta sama którą miałem w sprzęcie oryginalnie i w której występował błąd, tyle że w tym nie ma błędu. Czy to może błąd poszczególnych sztuk wiwy czy może wyszło jakieś uaktualnienie o którym PROABIT zapomniał nas, użytkowników poinformować?

Niestety jeżeli chodzi o QPEL to jak syfnie działał tak dalej działa syfnie.

Proszę czekać…