Dla mnie o niebo lepsza wersja od tej Quentina Tarantino – a napisy początkowe z głównym bohaterem ciągnącym ze sobą trumnę to już prawdziwa klasyka westernu. Franco Nero bardziej przekonujący niż Leonardo DiCaprio, więcej akcji, polotu, humoru, pleneru, a nie wszystko się rozgrywa w jednym saloonie, gdzie dochodzi do strzelaniny, podczas której po jednym strzale nie zostaje z człowieka dosłownie nic. Wiem, że ludzie mogą mnie zjechać za tą opinię, ale tak właśnie to odbieram! 9/10
Mój ulubiony film pana Barei. Już pierwszy moment do Cygańskiej jesieni buduje klimat, a później jest jedynie lepiej i zabawniej.
Nie taki najgorszy odcinek. Wprowadzenie Pani Róży do samej historii. Czekać trzeba na Pączka. Oj, zapomniałem, że spojler :)
Przyzwoita gra aktorska. Lubię gościa. Widziałem go w paru serialach i filmach i zawsze wypada nieźle. Do tego się okazuje, że całkiem całkiem dubbingowiec.
Ciekawa historia. Rafał Fudalej całkiem nieźle zagrał Wojtka. To w ogóle dobry aktor, który już kilka razy zwrócił moją uwagę. Odcinek porządnie zrobiony.
Nie najgorszy odcinek. Cała ta sytuacja z porąbanymi "influencerami" jest dość ciekawa. Co w tych głowach młodych siedzi. Świat na psy schodzi.
Rekin ze "Szczęk" to przy nim pikuś. Tak przynajmniej widzi Wielkiego Pająka jeden z bohaterów i niesamowicie mnie to rozbawiło. Może w innej czasoprzestrzeni dzieło Spielberg’a jest zagrożone, ale tutaj film ma wartość jedynie rozrywkową. I jak na niskobudżetowiec radzi sobie nieźle, przeszkadzało mi tylko że akcja za wolno się rozkręcała.
Wad jest sporo, ale aktorsko (dla mnie) nie wyglądało to tragicznie.
PS: Film można znaleźć na youtube. Najpopularniejsze są angielskie (z dodatkowymi komentarzami), ale jest też do odkopania wersja "czysta".
Lepsza część od 1, scena z karabinem maszynowym czy z wiatrakiem prześmieszne. "Superman" xD
To z tego filmu carmagedon czerpał inspiracje xD
Początek miłości pani Ewy Kobylickiej z lekarzem , którego całkiem dobrze gra Wesołowski. Ciekawy odcinek. Jeden z lepszych. Polecam. Zacytuję babcie, przebiera się w pelerynę, bo nic innego nie potrafi. :-)
Proszę czekać…