Minotaur 2006

Theo próbując uratować ukochaną, zbiera drużynę odważnych wojowników i wyrusza do pałacu króla Deucaliona. Złapani przez wojowników króla trafiają do legendarnego labiryntu, gdzie rzekomo żyje przerażający Minotaur. Wkrótce okazuje się, że to wcale nie była legenda.

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Tom Hardy
jako Theo
Michelle Van Der Water
jako Raphaella
Tony Todd
jako Deucalion
Lex Shrapnel
jako Tyro
Rutger Hauer
jako Cyrnan
Maimie McCoy
jako Morna
Lucy Brown
jako Didi
James Bradshaw
jako Ziko
Fiona Maclaine
jako Vena
Claire Murphy
jako Nan
Ingrid Pitt
jako Sybil

Fabuła

Theo próbując uratować ukochaną, zbiera drużynę odważnych wojowników i wyrusza do pałacu króla Deucaliona. Złapani przez wojowników króla trafiają do legendarnego labiryntu, gdzie rzekomo żyje przerażający Minotaur. Wkrótce okazuje się, że to wcale nie była legenda. Asmodeusz

Gatunek
Horror
Słowa kluczowe
krew, królowa, żołnierz, kobieca nagość zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2006-03-11 (świat), 2008-11-10 (dvd)
Kraj produkcji
Wielka Brytania, Niemcy, Luksemburg, Francja, Hiszpania, Włochy, USA
Inne tytuły
Minotauro (Włochy)
Czas trwania
93 minut
Budżet
7 000 000 USD

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

miotacz_onucowy 2015-01-06 2

Dotrwałem do końca. – Tylko po co?
Ten niezwykły dramat społeczno-psychologiczny, czy też dramatyczna wizja pierwszych nieudanych eksperymentów genetycznych w dziejach ludzkości może negatywnie odbić się na psychice widza. Słowem film po byku. Niewątpliwym jego plusem jest: … . Teraz przejdźmy do minusów. Tu jednak rodzi się problem, bo nie wiem od czego zacząć i czy ktoś miałby chęć i siłę przeczytać taki elaborat.
Jeśli na prawdę nie masz nic lepszego do roboty a świat wydaje ci się piękny to koniecznie obejrzyj Minotaura. Po seansie nic nie będzie już takie same, nawet kawa inaczej będzie smakować.

Japi 2006-06-25 4

Czarno to widzę ? – Jako, że ilość alkocholu we krwi mogła drastycznie wpłynąć na moją opinię, z przykrością stwierdzam, że film był marny i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie polecam nic szczególnego :/

Współtworzą