Adrenalina 2003

Adrenaline

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Jason Fijal
jako Jason
Georgina Verbaan
jako Freya
Daniel Louis Rivas
jako Dracko
Keren Tahor
jako Breeze
Thomas Lockyer
jako Richard
Christopher Simon
jako Michelson
Gérard Rudolf
jako Ben
Abby Simpson
jako Anna
Wayne Harrison
jako Marc
Louw Venter
jako Bill

Fabuła

Dodaj pierwszy opis

Gatunek
Dramat, Thriller, Akcja, Romans

Szczegóły

Premiera
2003-04-10 (świat)
Kraj produkcji
Holandia, R. P. Afryki
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
97 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

Avatar square 200x200

Magic 2008-10-14 2

Adrenalina – O nadmiar adrenaliny po obejrzeniu tego filmu nie musimy się obawiać. Przyznam, że film raczej usypia niżeli wzbudza jakiekolwiek reakcje związane z adrenaliną. Może scenariusz nie jest zły ale wykonanie to dopiero porażka. Realizacja filmu i gra aktorów pozostawia dużo do życzenia. Raczej nie polecam a wręcz odradzam.

Zobacz wszystkie 4 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
kamil_ka Magic 2008-10-14

Nie zgodzę się z Tobą, mnie osobiście film się bardzo podobał i w życiu nie uznałbym go za usypiający (chyba palisz dużo trawy i zasypiasz na filmach;P). A propo samego filmu, to tak mógłby wyglądac dzień z życia bohatera GTA;))

Magic Magic 2008-10-14 2

Masz pełne prawo się ze mną nie zgodzić lecz moje zdanie jest subiektywne(a czy aby na pewno mówimy o tym samym filmie bo wydaje mi się że film o którym piszesz jest tu http://fdb.pl/f28382) . Co do palenie to chyba nie bardzo powinno Ciebie obchodzić czy robię to czy nie.

kamil_ka Magic 2008-10-14

Przepraszam, mój błąd, szczerze mówiąc byłem pewien, że chodzi o CRANK. Cóż, człowiek się całe życie uczy. Co do palenia to masz rację, nie interesuje mnie, co palisz (może byc nawet lebioda;), wszystko jest dla ludzi, a każdy ma swój rozum. Chodziło mi o to, że trawa zamula i chce się po niej spac, a nie mogłem sobie wyobrazic osoby, która na trzeźwo stwierdza, że CRANK był słaby i usypiał. Ale jak widac troszkę się pośpieszyłem, za co jeszcze raz przepraszam.Pozdro

Magic Magic 2008-10-14 2

Nie ma za co przepraszać ;) Cóż jesteśmy tylko ludźmi i to omylnymi :P Co do Crank to zgadzam się z tobą – bardzo dobry film. Pozdrawiam również :)

Współtworzą