Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Brad Lewis |
9,0
|
|
John Lasseter |
8,0
|
|
Waldemar Modestowicz
(polski dubbing)
|
8,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Jan Jakub Wecsile
(polskie dialogi)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Beata Jankowska
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Marcin Kopiec
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Owen Wilson
Zygzak McQueen (głos)
|
6,4
|
|
Michael Caine
Finn McMissile (głos)
|
7,9
|
|
Jason Isaacs
Siddeley (głos)
|
7,5
|
|
Michael Keaton
Chick Hicks (głos)
|
7,9
|
|
Emily Mortimer
Holley Shiftwell (głos)
|
6,8
|
|
Bruce Campbell
Rod ''Torque'' Redline (głos)
|
7,6
|
|
John Turturro
Francesco Bernoulli (głos)
|
7,4
|
|
Bonnie Hunt
Sally Carrera (głos)
|
||
Joe Mantegna
Grem (głos)
|
||
Thomas Kretschmann
Prof. Zundapp (głos)
|
7,5
|
|
Tony Shalhoub
Luigi (głos)
|
||
John Ratzenberger
Mack (głos)
|
6,5
|
|
Suzy Izzard
Miles Axlerod (głos)
|
7,0
|
|
Cheech Marin
Ramone (głos)
|
7,5
|
|
Franco Nero
Wujek Topolino (głos)
|
7,0
|
|
Jenifer Lewis
Flo (głos)
|
||
Larry The Cable Guy
Mater (głos)
|
6,0
|
|
Peter Jacobson
Acer (głos)
|
6,0
|
|
Guido Quaroni
Guido (głos)
|
7,0
|
|
Witold Pyrkosz
Złomek (polski dubbing)
|
8,1
|
|
Piotr Adamczyk
Zygzak McQueen (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Piotr Fronczewski
Finn (polski dubbing)
|
8,4
|
|
Agnieszka Dygant
Liliana Lifting (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Paweł Wawrzecki
Miles Axlerod (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Dorota Segda
Sally (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Artur Barciś
Luigi (polski dubbing)
|
7,9
|
|
Jerzy Kryszak
Ogórek (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Włodzimierz Bednarski
Kamasz (polski dubbing)
|
||
Stanisława Celińska
Lola (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Damian Damięcki
Roman (polski dubbing)
|
7,8
|
|
Sylwester Maciejewski
Marian (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Krzysztof Kowalewski
Szeryf (polski dubbing)
|
8,0
|
|
Jan Peszek
Prof. Zweitaktt (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Tomasz Sapryk
Grem (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Sławomir Sapryk
Acer (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Przemysław Bluszcz
Torque (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Krzysztof Banaszyk
Siddeley (polski dubbing)
|
||
Arkadiusz Bazak
Victor (polski dubbing)
|
7,5
|
|
Leon Charewicz
Otis (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Jarosław Gajewski
Van (polski dubbing)
|
5,5
|
|
Joanna Jeżewska
Mini (polski dubbing)
|
||
Elżbieta Kępińska
Lizzie (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Mirosław Zbrojewicz
Ivan (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Edyta Olszówka
Kobiecy głos komputerowy (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Jarosław Maznas
Bren Mustangburger (polski dubbing)
|
||
Piotr Polk
Francesco Bernoulli (polski dubbing)
|
7,4
|
|
Włodzimierz Zientarski
Darell Cartrip (polski dubbing)
|
5,0
|
|
Andrzej Borowczyk
Davd Hobbscap (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Wojciech Duryasz
Mel Dorado (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Andrzej Blumenfeld
Wujek Topolino (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Barbara Zielińska
Mama Topolino (polski dubbing)
|
||
Grzegorz Damięcki
Leland Turbo (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Miłogost Reczek
Tugboat (polski dubbing)
|
||
Zdzisław Wardejn
Tombe (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Elizabeth Duda
Samochodówa nr 2 (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Jakub Szydłowski
(polski dubbing)
|
||
Zbigniew Konopka
(polski dubbing)
|
7,1
|
|
Karol Wróblewski
(polski dubbing)
|
3,0
|
|
Krzysztof Szczerbiński
(polski dubbing)
|
||
Janusz Wituch
(polski dubbing)
|
||
Wojciech Chorąży
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Dariusz Błażejewski
(polski dubbing)
|
||
Elżbieta Gaertner
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Joanna Pach
(polski dubbing)
|
||
Milena Suszyńska
(polski dubbing)
|
||
Brygida Turowska
(polski dubbing)
|
||
Bożena Furczyk
(polski dubbing)
|
||
Sławomir Pacek
Fred Carton (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Monika Kujawa
(polski dubbing)
|
||
Joanna Rutkowska
(polski dubbing)
|
||
Daria Tworek
(polski dubbing)
|
||
Natalia Waśniewska
(polski dubbing)
|
||
Tomasz Połeć
(polski dubbing)
|
||
Kamil Sypnik
(polski dubbing)
|
||
Julia Kołakowska
Niunia (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Monika Pikuła
Dziunia (polski dubbing)
|
||
Przemysław Bluszcz
Rod „Rumak” Spojler (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Giacchino |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Daniel Chong
scenopis obrazkowy
|
8,0
|
|
Erik Benson
scenopis obrazkowy
|
||
Josh Cooley
scenopis obrazkowy
|
8,0
|
|
Brian Fee
scenopis obrazkowy
|
7,0
|
|
Scott Morse
scenopis obrazkowy
|
||
Kevin O'Brien
scenopis obrazkowy
|
||
Bill Presing
scenopis obrazkowy
|
||
Nick Sung
scenopis obrazkowy
|
||
Derek Lee Thompson
scenopis obrazkowy
|
||
Alexander Woo
scenopis obrazkowy
|
||
Derek Thompson
scenopis obrazkowy
|
||
Tim Evatt
projektant wnętrz
|
||
Craig Foster
projektant graficzny
|
||
Ellen Moon Lee
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Tom Myers
projektant dźwięku
|
||
Tom Myers
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Semanick
mikser ponownego nagrania
|
8,0
|
|
Tom Myers
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Michael Silvers
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Mac Smith
nadzorujący montaż dźwięku (asystent)
|
||
Teresa Eckton
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Al Nelson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dennie Thorpe
imitator dźwięku
|
||
Jana Vance
imitator dźwięku
|
||
Sean England
operator imitacji
|
||
Corey Tyler
operator imitacji
|
||
Simon Diggins
operator postsynchronu
|
||
Stephen M. Davis
montaż muzyki
|
||
Ilona Czech-Kłoczewska
montaż dźwięku (polski dubbing)
|
||
Ilona Czech-Kłoczewska
operator dźwięku (polski dubbing)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Brendan Donnison
dobór głosu
|
||
Amy L. Allen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Neil Blevins
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Holly Lloyd
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hendrik Panz
efekty cyfrowe
|
||
Simon Allen
animator
|
||
Lindsay Andrus
animator
|
||
Jude Brownbill
animator
|
||
Adam Burke
animator
|
||
Kevin Chesnos
animator
|
||
Andrew Coats
animator
|
||
Brett Coderre
animator
|
||
Don Crum
animator
|
||
Robb Denovan
animator
|
||
Doug Dooley
animator
|
||
Curran W. Giddens
animator
|
||
Aaron J. Hartline
animator
|
||
Neil Helm
animator
|
||
Catherine Hicks
animator
|
||
Jae Hyung Kim
animator
|
||
Ken Kim
animator
|
||
Vladimir Kooperman
animator
|
||
Aaron Koressel
animator
|
||
Bruce Kuei
animator
|
||
Wendell Lee
animator
|
||
Holger Leihe
animator
|
||
Ramiro Lopez Dau
animator
|
||
Austin Madison
animator
|
||
Daniel Mason
animator
|
||
Steve Mason
animator
|
||
Rich McKain
animator
|
||
Javier Moya Alonso
animator
|
||
Michelle Ohana
animator
|
||
Jayson Price
animator
|
||
Andreas Procopiou
animator
|
||
Andrew L. Schmidt
animator
|
||
Brett Schulz
animator
|
||
Bob Scott
animator
|
||
Doug Sheppeck
animator
|
||
Matthew Strangio
animator
|
||
Benjamin Su
animator
|
||
Raphael Suter
animator
|
||
Rob Duquette Thompson
animator
|
||
JC Tran-Quang-Thieu
animator
|
||
Kristoff Vergne
animator
|
||
Carlo Vogele
animator
|
||
Royce Wesley
animator
|
||
Anthony Ho Wong
animator
|
||
Stephen L. Wong
animator
|
||
Max Sachar
koordynator animacji
|
||
Mariusz Arno Jaworowski
konsultant (artystyczny) (polski dubbing)
|
Pozostałe
Proszę czekać…